Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1651. |
Obec Stročín Obec · závierka 2025
|
568 | 453 203 € | -8 158 € | — | — |
| 1652. |
Obec Veľké Teriakovce Obec · závierka 2025
|
834 | 452 962 € | 2 581 € | 0 € | 0 € |
| 1653. |
Obec Bukovce Obec · závierka 2025
|
541 | 452 587 € | 22 407 € | 171 752 € | 317 € |
| 1654. |
Obec Tibava Obec · závierka 2025
|
528 | 452 479 € | -22 603 € | 0 € | 0 € |
| 1655. |
Obec Tarnov Obec · závierka 2025
|
418 | 452 149 € | -2 345 € | 44 299 € | 106 € |
| 1656. |
Obec Čekovce Obec · závierka 2025
|
446 | 451 799 € | 10 442 € | 91 070 € | 204 € |
| 1657. |
Obec Boľkovce Obec · závierka 2025
|
623 | 451 615 € | 14 402 € | 8 185 € | 13 € |
| 1658. |
Obec Zemplínske Jastrabie Obec · závierka 2025
|
643 | 451 292 € | -13 329 € | 0 € | 0 € |
| 1659. |
Obec Fulianka Obec · závierka 2025
|
422 | 447 798 € | 3 892 € | 124 035 € | 294 € |
| 1660. |
Obec Oravský Biely Potok Obec · závierka 2025
|
768 | 447 664 € | 68 717 € | — | — |
| 1661. |
Obec Trnávka Obec · závierka 2025
|
583 | 446 869 € | 35 538 € | — | — |
| 1662. |
Obec Kocurany Obec · závierka 2025
|
530 | 446 206 € | -387 € | 54 000 € | 102 € |
| 1663. |
Obec Slovany Obec · závierka 2025
|
435 | 444 315 € | 25 409 € | 84 495 € | 194 € |
| 1664. |
Obec Rudnianska Lehota Obec · závierka 2025
|
745 | 443 637 € | 44 448 € | 83 001 € | 111 € |
| 1665. |
Obec Silica Obec · závierka 2025
|
517 | 442 867 € | -5 032 € | 23 470 € | 45 € |
| 1666. |
Obec Jenkovce Obec · závierka 2025
|
416 | 441 853 € | 91 846 € | 0 € | 0 € |
| 1667. |
Obec Oľdza Obec · závierka 2025
|
648 | 438 628 € | 75 659 € | 48 543 € | 75 € |
| 1668. |
Obec Nová Polhora Obec · závierka 2025
|
559 | 438 536 € | 48 880 € | 41 846 € | 75 € |
| 1669. |
Obec Závada Obec · závierka 2025
|
389 | 438 063 € | -28 € | 152 288 € | 391 € |
| 1670. |
Obec Visolaje Obec · závierka 2025
|
951 | 438 047 € | 33 231 € | 0 € | 0 € |
| 1671. |
Obec Vyšný Orlík Obec · závierka 2025
|
380 | 437 363 € | -36 230 € | 57 928 € | 152 € |
| 1672. |
Obec Kotrčiná Lúčka Obec · závierka 2025
|
698 | 437 060 € | 43 708 € | 188 133 € | 270 € |
| 1673. |
Obec Dargov Obec · závierka 2025
|
629 | 437 037 € | -20 817 € | 31 000 € | 49 € |
| 1674. |
Obec Lutiše Obec · závierka 2025
|
748 | 436 620 € | -26 560 € | 57 314 € | 77 € |
| 1675. |
Obec Poľany Obec · závierka 2025
|
483 | 436 056 € | 82 357 € | 66 000 € | 137 € |
| 1676. |
Obec Siladice Obec · závierka 2025
|
638 | 435 879 € | 7 556 € | 0 € | 0 € |
| 1677. |
Obec Stretava Obec · závierka 2025
|
687 | 435 814 € | 9 373 € | 64 602 € | 94 € |
| 1678. |
Obec Jamník Obec · závierka 2025
|
449 | 435 002 € | 35 148 € | 0 € | 0 € |
| 1679. |
Obec Žakarovce Obec · závierka 2025
|
678 | 434 753 € | -50 749 € | 40 000 € | 59 € |
| 1680. |
Obec Malá Čausa Obec · závierka 2025
|
708 | 434 328 € | 36 103 € | 0 € | 0 € |
| 1681. |
Obec Dúbrava Obec · závierka 2025
|
339 | 433 733 € | -29 253 € | 70 449 € | 208 € |
| 1682. |
Obec Dolný Vadičov Obec · závierka 2025
|
594 | 433 573 € | 37 423 € | — | — |
| 1683. |
Obec Stráža Obec · závierka 2025
|
691 | 433 522 € | -3 892 € | 0 € | 0 € |
| 1684. |
Obec Kamanová Obec · závierka 2025
|
601 | 432 942 € | -2 218 € | 0 € | 0 € |
| 1685. |
Obec Hubina Obec · závierka 2025
|
526 | 432 285 € | 19 334 € | 58 900 € | 112 € |
| 1686. |
Obec Tupá Obec · závierka 2025
|
546 | 431 963 € | -27 833 € | 47 515 € | 87 € |
| 1687. |
Obec Paňa Obec · závierka 2025
|
431 | 430 467 € | 10 290 € | 39 540 € | 92 € |
| 1688. |
Obec Radobica Obec · závierka 2025
|
571 | 429 341 € | 2 587 € | 22 500 € | 39 € |
| 1689. |
Obec Kuzmice Obec · závierka 2025
|
770 | 428 498 € | 513 € | 0 € | 0 € |
| 1690. |
Obec Hronsek Obec · závierka 2025
|
693 | 427 969 € | 22 831 € | 3 333 € | 5 € |
| 1691. |
Obec Košarovce Obec · závierka 2025
|
596 | 427 239 € | 6 177 € | 142 051 € | 238 € |
| 1692. |
Obec Sasinkovo Obec · závierka 2025
|
801 | 427 184 € | 16 410 € | 0 € | 0 € |
| 1693. |
Obec Janovce Obec · závierka 2025
|
492 | 426 487 € | 12 185 € | 0 € | 0 € |
| 1694. |
Obec Studenec Obec · závierka 2025
|
566 | 426 465 € | -2 414 € | 136 256 € | 241 € |
| 1695. |
Obec Stuľany Obec · závierka 2025
|
538 | 426 154 € | -17 125 € | 55 268 € | 103 € |
| 1696. |
Obec Podlužany Obec · závierka 2025
|
755 | 425 620 € | 19 388 € | 0 € | 0 € |
| 1697. |
Obec Hrádok Obec · závierka 2025
|
785 | 425 318 € | -126 146 € | 0 € | 0 € |
| 1698. |
Obec Nová Ves Obec · závierka 2025
|
468 | 425 171 € | -33 430 € | 51 537 € | 110 € |
| 1699. |
Mestská časť Košice-Pereš Mestská časť · závierka 2025
|
2 226 | 424 506 € | 68 451 € | 83 432 € | 37 € |
| 1700. |
Obec Uzovce Obec · závierka 2025
|
535 | 423 758 € | 14 719 € | 55 668 € | 104 € |