Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1701. |
Obec Jakubovany Obec · závierka 2025
|
375 | 423 443 € | 47 424 € | 44 059 € | 117 € |
| 1702. |
Obec Ľubiša Obec · závierka 2025
|
812 | 422 513 € | 47 306 € | 31 697 € | 39 € |
| 1703. |
Obec Olšovany Obec · závierka 2025
|
686 | 422 369 € | 7 500 € | 0 € | 0 € |
| 1704. |
Obec Dubovce Obec · závierka 2025
|
623 | 422 349 € | 9 855 € | 148 970 € | 239 € |
| 1705. |
Obec Pribiš Obec · závierka 2025
|
467 | 421 431 € | 29 269 € | 0 € | 0 € |
| 1706. |
Obec Horná Seč Obec · závierka 2025
|
588 | 421 121 € | -25 563 € | 0 € | 0 € |
| 1707. |
Obec Lesíček Obec · závierka 2025
|
452 | 420 539 € | -2 898 € | 31 350 € | 69 € |
| 1708. |
Obec Bánovce nad Ondavou Obec · závierka 2025
|
692 | 420 507 € | 27 562 € | 0 € | 0 € |
| 1709. |
Obec Branovo Obec · závierka 2025
|
585 | 420 266 € | 5 770 € | 100 000 € | 171 € |
| 1710. |
Obec Stará Halič Obec · závierka 2025
|
658 | 418 530 € | -16 988 € | 31 970 € | 49 € |
| 1711. |
Obec Horňany Obec · závierka 2025
|
423 | 417 712 € | 45 402 € | 12 000 € | 28 € |
| 1712. |
Obec Nevidzany Obec · závierka 2024
|
556 | 417 404 € | -23 833 € | 0 € | 0 € |
| 1713. |
Obec Benice Obec · závierka 2025
|
336 | 417 403 € | 12 985 € | — | — |
| 1714. |
Mestská časť Košice-Ťahanovce Mestská časť · závierka 2025
|
2 189 | 417 070 € | -63 526 € | 0 € | 0 € |
| 1715. |
Obec Rimavská Baňa Obec · závierka 2021
|
483 | 417 029 € | 20 669 € | — | — |
| 1716. |
Obec Bruty Obec · závierka 2025
|
598 | 416 915 € | -26 296 € | 0 € | 0 € |
| 1717. |
Obec Uhorské Obec · závierka 2025
|
475 | 416 470 € | -9 024 € | 36 144 € | 76 € |
| 1718. |
Obec Súlovce Obec · závierka 2025
|
546 | 416 084 € | -23 161 € | 1 137 € | 2 € |
| 1719. |
Obec Lipovce Obec · závierka 2025
|
512 | 415 924 € | -47 892 € | — | — |
| 1720. |
Obec Kladzany Obec · závierka 2025
|
536 | 415 569 € | -37 705 € | 262 871 € | 490 € |
| 1721. |
Obec Malý Cetín Obec · závierka 2025
|
509 | 415 330 € | 26 070 € | 19 533 € | 38 € |
| 1722. |
Obec Ľutina Obec · závierka 2025
|
470 | 414 731 € | 32 476 € | 0 € | 0 € |
| 1723. |
Obec Slovenská Nová Ves Obec · závierka 2025
|
565 | 414 727 € | 31 380 € | 32 000 € | 57 € |
| 1724. |
Obec Merašice Obec · závierka 2025
|
447 | 414 305 € | 14 704 € | 0 € | 0 € |
| 1725. |
Obec Myslina Obec · závierka 2025
|
600 | 414 066 € | -9 574 € | 0 € | 0 € |
| 1726. |
Obec Záhor Obec · závierka 2025
|
625 | 413 717 € | -12 124 € | 45 000 € | 72 € |
| 1727. |
Obec Chrámec Obec · závierka 2025
|
477 | 413 654 € | 3 059 € | 59 649 € | 125 € |
| 1728. |
Obec Veľká Čierna Obec · závierka 2025
|
375 | 413 587 € | 33 575 € | 0 € | 0 € |
| 1729. |
Obec Rudno nad Hronom Obec · závierka 2025
|
517 | 413 580 € | -20 599 € | 0 € | 0 € |
| 1730. |
Obec Štôla Obec · závierka 2025
|
515 | 413 477 € | 110 573 € | 98 629 € | 192 € |
| 1731. |
Obec Horné Zelenice Obec · závierka 2025
|
704 | 412 377 € | -2 434 € | 29 944 € | 43 € |
| 1732. |
Obec Veľké Turovce Obec · závierka 2025
|
755 | 412 165 € | 2 884 € | 0 € | 0 € |
| 1733. |
Obec Korytárky Obec · závierka 2025
|
936 | 412 141 € | 9 622 € | 50 000 € | 53 € |
| 1734. |
Obec Dúbravka Obec · závierka 2025
|
666 | 411 883 € | -72 013 € | 4 577 € | 7 € |
| 1735. |
Obec Pečeňany Obec · závierka 2025
|
558 | 411 740 € | 15 663 € | 0 € | 0 € |
| 1736. |
Obec Čimhová Obec · závierka 2025
|
701 | 411 481 € | -6 391 € | — | — |
| 1737. |
Obec Očkov Obec · závierka 2025
|
490 | 411 149 € | 72 481 € | 40 045 € | 82 € |
| 1738. |
Obec Bíňovce Obec · závierka 2025
|
633 | 411 146 € | 12 280 € | 0 € | 0 € |
| 1739. |
Obec Hrašné Obec · závierka 2025
|
465 | 410 078 € | 6 476 € | 0 € | 0 € |
| 1740. |
Obec Panické Dravce Obec · závierka 2025
|
746 | 409 870 € | 29 350 € | 0 € | 0 € |
| 1741. |
Obec Bžany Obec · závierka 2025
|
221 | 409 767 € | 8 767 € | 0 € | 0 € |
| 1742. |
Obec Ondrejovce Obec · závierka 2025
|
423 | 409 576 € | -9 791 € | 0 € | 0 € |
| 1743. |
Obec Rudná Obec · závierka 2025
|
693 | 408 544 € | 26 337 € | — | — |
| 1744. |
Obec Plavecký Peter Obec · závierka 2025
|
599 | 407 671 € | 29 916 € | 88 884 € | 148 € |
| 1745. |
Obec Jánovce Obec · závierka 2025
|
527 | 407 616 € | 24 445 € | 0 € | 0 € |
| 1746. |
Obec Pača Obec · závierka 2025
|
522 | 406 852 € | -67 911 € | 39 375 € | 75 € |
| 1747. |
Obec Slanské Nové Mesto Obec · závierka 2025
|
484 | 406 498 € | 901 € | 59 619 € | 123 € |
| 1748. |
Obec Jalovec Obec · závierka 2025
|
586 | 406 464 € | -11 733 € | 68 600 € | 117 € |
| 1749. |
Obec Boľ Obec · závierka 2025
|
718 | 405 099 € | -11 062 € | 9 000 € | 13 € |
| 1750. |
Obec Kvašov Obec · závierka 2025
|
632 | 403 643 € | 12 648 € | 127 982 € | 203 € |