Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2151. |
Obec Malužiná Obec · závierka 2025
|
233 | 237 504 € | 24 393 € | 0 € | 0 € |
| 2152. |
Obec Karná Obec · závierka 2025
|
470 | 237 486 € | -6 858 € | 0 € | 0 € |
| 2153. |
Obec Šarišské Čierne Obec · závierka 2025
|
300 | 236 798 € | -6 938 € | 135 000 € | 450 € |
| 2154. |
Obec Valice Obec · závierka 2025
|
355 | 236 736 € | -23 425 € | 44 411 € | 125 € |
| 2155. |
Obec Bajka Obec · závierka 2025
|
330 | 236 654 € | -13 635 € | 0 € | 0 € |
| 2156. |
Obec Peder Obec · závierka 2025
|
380 | 236 289 € | 43 155 € | 32 674 € | 86 € |
| 2157. |
Obec Jakovany Obec · závierka 2025
|
352 | 235 986 € | -1 062 € | 13 532 € | 38 € |
| 2158. |
Obec Stará Voda Obec · závierka 2025
|
184 | 235 445 € | -10 951 € | 0 € | 0 € |
| 2159. |
Obec Ostrá Lúka Obec · závierka 2025
|
339 | 235 075 € | -51 863 € | 160 996 € | 475 € |
| 2160. |
Obec Oľka Obec · závierka 2025
|
249 | 234 807 € | 11 272 € | 52 785 € | 212 € |
| 2161. |
Obec Bádice Obec · závierka 2025
|
399 | 234 196 € | 6 534 € | 57 336 € | 144 € |
| 2162. |
Obec Gemerské Dechtáre Obec · závierka 2025
|
410 | 234 159 € | 5 257 € | 5 344 € | 13 € |
| 2163. |
Obec Rákoš Obec · závierka 2025
|
394 | 234 141 € | -305 € | 0 € | 0 € |
| 2164. |
Obec Hlivištia Obec · závierka 2025
|
350 | 233 685 € | -3 200 € | 0 € | 0 € |
| 2165. |
Obec Gočovo Obec · závierka 2025
|
291 | 233 309 € | -6 776 € | 34 700 € | 119 € |
| 2166. |
Obec Jasenová Obec · závierka 2025
|
445 | 233 039 € | 37 510 € | 0 € | 0 € |
| 2167. |
Obec Čerenčany Obec · závierka 2025
|
528 | 232 964 € | -9 063 € | 0 € | 0 € |
| 2168. |
Obec Kyselica Obec · závierka 2025
|
290 | 232 627 € | 42 935 € | 0 € | 0 € |
| 2169. |
Obec Nižná Boca Obec · závierka 2025
|
155 | 232 594 € | 49 289 € | 22 004 € | 142 € |
| 2170. |
Obec Kiarov Obec · závierka 2025
|
256 | 232 364 € | -527 € | 17 395 € | 68 € |
| 2171. |
Obec Poliakovce Obec · závierka 2025
|
365 | 231 370 € | -30 763 € | 0 € | 0 € |
| 2172. |
Obec Malé Ozorovce Obec · závierka 2025
|
530 | 231 122 € | -5 342 € | 0 € | 0 € |
| 2173. |
Obec Zacharovce Obec · závierka 2025
|
378 | 230 894 € | -32 854 € | 0 € | 0 € |
| 2174. |
Obec Jelšovec Obec · závierka 2025
|
298 | 230 835 € | -13 240 € | 37 387 € | 125 € |
| 2175. |
Obec Ábelová Obec · závierka 2025
|
208 | 230 216 € | -8 904 € | 0 € | 0 € |
| 2176. |
Obec Miklušovce Obec · závierka 2025
|
280 | 229 678 € | 5 642 € | 0 € | 0 € |
| 2177. |
Obec Medzianky Obec · závierka 2025
|
305 | 229 284 € | 4 235 € | 24 450 € | 80 € |
| 2178. |
Obec Malé Chyndice Obec · závierka 2025
|
394 | 228 936 € | 27 172 € | 0 € | 0 € |
| 2179. |
Obec Čierna Obec · závierka 2025
|
427 | 228 519 € | -5 230 € | 0 € | 0 € |
| 2180. |
Obec Hrkovce Obec · závierka 2025
|
271 | 228 455 € | 14 062 € | 0 € | 0 € |
| 2181. |
Obec Cabov Obec · závierka 2025
|
343 | 227 801 € | 7 263 € | 0 € | 0 € |
| 2182. |
Obec Devičany Obec · závierka 2025
|
404 | 227 016 € | 4 005 € | 0 € | 0 € |
| 2183. |
Obec Remeniny Obec · závierka 2025
|
288 | 226 373 € | -5 884 € | 24 635 € | 86 € |
| 2184. |
Obec Stanča Obec · závierka 2025
|
423 | 226 363 € | -26 205 € | 0 € | 0 € |
| 2185. |
Obec Prša Obec · závierka 2025
|
184 | 226 335 € | 101 463 € | 71 028 € | 386 € |
| 2186. |
Obec Trsťany Obec · závierka 2025
|
371 | 226 276 € | 27 228 € | 0 € | 0 € |
| 2187. |
Obec Veľopolie Obec · závierka 2025
|
380 | 225 584 € | -5 777 € | 20 000 € | 53 € |
| 2188. |
Obec Šurice Obec · závierka 2025
|
437 | 225 120 € | -32 260 € | 40 000 € | 92 € |
| 2189. |
Obec Tekovský Hrádok Obec · závierka 2025
|
369 | 224 998 € | 10 712 € | 8 € | 0 € |
| 2190. |
Obec Ratkovské Bystré Obec · závierka 2025
|
293 | 222 506 € | -10 419 € | — | — |
| 2191. |
Obec Nový Salaš Obec · závierka 2025
|
254 | 222 298 € | -3 043 € | 0 € | 0 € |
| 2192. |
Obec Žitavce Obec · závierka 2025
|
397 | 222 218 € | -6 676 € | 0 € | 0 € |
| 2193. |
Obec Nižný Komárnik Obec · závierka 2025
|
183 | 221 907 € | -11 928 € | 17 461 € | 95 € |
| 2194. |
Obec Kučín Obec · závierka 2025
|
326 | 220 529 € | -24 096 € | 58 545 € | 180 € |
| 2195. |
Obec Nižný Čaj Obec · závierka 2025
|
288 | 220 288 € | 6 214 € | 49 159 € | 171 € |
| 2196. |
Obec Čabradský Vrbovok Obec · závierka 2025
|
223 | 220 142 € | -4 884 € | 0 € | 0 € |
| 2197. |
Obec Malé Kosihy Obec · závierka 2024
|
363 | 219 878 € | -2 700 € | 0 € | 0 € |
| 2198. |
Obec Dolná Trnávka Obec · závierka 2025
|
347 | 219 318 € | 24 133 € | 2 799 € | 8 € |
| 2199. |
Obec Abrahámovce Obec · závierka 2025
|
324 | 219 221 € | -12 020 € | 82 568 € | 255 € |
| 2200. |
Obec Komárovce Obec · závierka 2025
|
414 | 218 557 € | 30 059 € | 20 000 € | 48 € |