Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2101. |
Obec Lipovník Obec · závierka 2025
|
508 | 257 334 € | 4 684 € | 12 706 € | 25 € |
| 2102. |
Obec Olováry Obec · závierka 2025
|
247 | 256 706 € | -19 709 € | 122 189 € | 495 € |
| 2103. |
Obec Kapišová Obec · závierka 2025
|
456 | 256 613 € | 15 859 € | — | — |
| 2104. |
Obec Špania Dolina Obec · závierka 2025
|
237 | 256 504 € | 18 219 € | 29 511 € | 125 € |
| 2105. |
Obec Krížovany Obec · závierka 2025
|
340 | 255 707 € | -9 218 € | 18 374 € | 54 € |
| 2106. |
Obec Debraď Obec · závierka 2025
|
400 | 255 663 € | -27 891 € | 168 902 € | 422 € |
| 2107. |
Obec Rimavské Zalužany Obec · závierka 2025
|
338 | 254 910 € | 2 564 € | 19 400 € | 57 € |
| 2108. |
Obec Točnica Obec · závierka 2025
|
385 | 254 673 € | 31 142 € | 0 € | 0 € |
| 2109. |
Obec Beňadiková Obec · závierka 2025
|
529 | 252 645 € | 8 092 € | 10 025 € | 19 € |
| 2110. |
Obec Turany nad Ondavou Obec · závierka 2025
|
337 | 252 479 € | 8 076 € | — | — |
| 2111. |
Obec Veľké Chyndice Obec · závierka 2025
|
341 | 252 444 € | -19 621 € | 0 € | 0 € |
| 2112. |
Obec Tvrdomestice Obec · závierka 2024
|
445 | 252 272 € | 26 745 € | 0 € | 0 € |
| 2113. |
Obec Giglovce Obec · závierka 2025
|
131 | 251 811 € | 1 397 € | 19 120 € | 146 € |
| 2114. |
Obec Bory Obec · závierka 2025
|
301 | 251 347 € | 21 591 € | 0 € | 0 € |
| 2115. |
Obec Pčoliné Obec · závierka 2025
|
537 | 251 200 € | 12 978 € | 0 € | 0 € |
| 2116. |
Obec Klenová Obec · závierka 2025
|
492 | 250 983 € | -1 025 € | 31 382 € | 64 € |
| 2117. |
Obec Veľký Slivník Obec · závierka 2025
|
322 | 250 237 € | -18 881 € | 105 030 € | 326 € |
| 2118. |
Obec Vyšné Remety Obec · závierka 2025
|
382 | 250 141 € | -6 791 € | 78 569 € | 206 € |
| 2119. |
Obec Malé Lednice Obec · závierka 2025
|
493 | 248 891 € | 14 726 € | 69 408 € | 141 € |
| 2120. |
Obec Vyšná Voľa Obec · závierka 2025
|
398 | 248 859 € | 4 404 € | 5 200 € | 13 € |
| 2121. |
Obec Nižný Kručov Obec · závierka 2025
|
379 | 248 155 € | 24 628 € | 85 924 € | 227 € |
| 2122. |
Obec Šambron Obec · závierka 2025
|
361 | 247 968 € | 48 122 € | 0 € | 0 € |
| 2123. |
Obec Hričovské Podhradie Obec · závierka 2025
|
344 | 247 095 € | 3 514 € | 0 € | 0 € |
| 2124. |
Obec Opatovce Obec · závierka 2025
|
425 | 247 022 € | -24 831 € | 32 300 € | 76 € |
| 2125. |
Obec Horné Naštice Obec · závierka 2025
|
530 | 247 001 € | 65 304 € | 0 € | 0 € |
| 2126. |
Obec Magnezitovce Obec · závierka 2025
|
432 | 245 590 € | 19 248 € | 21 591 € | 50 € |
| 2127. |
Obec Kolbovce Obec · závierka 2025
|
187 | 245 281 € | 16 022 € | 8 905 € | 48 € |
| 2128. |
Obec Velušovce Obec · závierka 2025
|
551 | 245 262 € | 16 079 € | 0 € | 0 € |
| 2129. |
Obec Uhliská Obec · závierka 2025
|
187 | 245 173 € | 67 735 € | 1 616 € | 9 € |
| 2130. |
Obec Choča Obec · závierka 2025
|
472 | 245 161 € | -73 080 € | 71 496 € | 151 € |
| 2131. |
Obec Kečkovce Obec · závierka 2025
|
262 | 245 122 € | 12 016 € | — | — |
| 2132. |
Obec Osrblie Obec · závierka 2025
|
335 | 244 482 € | 4 484 € | 98 000 € | 293 € |
| 2133. |
Obec Zboj Obec · závierka 2025
|
253 | 243 789 € | 25 008 € | 0 € | 0 € |
| 2134. |
Obec Gemerské Michalovce Obec · závierka 2025
|
88 | 243 271 € | -13 823 € | — | — |
| 2135. |
Obec Trnkov Obec · závierka 2025
|
369 | 243 005 € | 6 912 € | 0 € | 0 € |
| 2136. |
Obec Juskova Voľa Obec · závierka 2025
|
279 | 242 910 € | 13 942 € | 0 € | 0 € |
| 2137. |
Obec Rybky Obec · závierka 2025
|
412 | 242 142 € | 52 553 € | 6 875 € | 17 € |
| 2138. |
Obec Kameničany Obec · závierka 2025
|
553 | 241 994 € | 25 729 € | 0 € | 0 € |
| 2139. |
Obec Zlatá Idka Obec · závierka 2025
|
439 | 241 552 € | 7 642 € | — | — |
| 2140. |
Obec Podzámčok Obec · závierka 2025
|
559 | 241 460 € | 42 086 € | 0 € | 0 € |
| 2141. |
Obec Šalgočka Obec · závierka 2025
|
468 | 241 153 € | 42 463 € | 25 170 € | 54 € |
| 2142. |
Obec Belá Obec · závierka 2024
|
319 | 240 870 € | 9 645 € | 0 € | 0 € |
| 2143. |
Obec Gortva Obec · závierka 2025
|
474 | 240 391 € | 34 912 € | 179 244 € | 378 € |
| 2144. |
Obec Šípkové Obec · závierka 2024
|
299 | 240 202 € | -10 377 € | 6 000 € | 20 € |
| 2145. |
Obec Bátorová Obec · závierka 2025
|
321 | 240 155 € | -36 569 € | 45 326 € | 141 € |
| 2146. |
Obec Ľubá Obec · závierka 2024
|
396 | 240 058 € | -35 761 € | 0 € | 0 € |
| 2147. |
Obec Turčiansky Peter Obec · závierka 2025
|
574 | 239 903 € | -6 473 € | 20 300 € | 35 € |
| 2148. |
Obec Veľká Lesná Obec · závierka 2025
|
499 | 239 310 € | -29 353 € | 0 € | 0 € |
| 2149. |
Obec Košický Klečenov Obec · závierka 2025
|
312 | 238 028 € | 5 747 € | 22 289 € | 71 € |
| 2150. |
Obec Zlatá Baňa Obec · závierka 2025
|
439 | 237 919 € | 10 909 € | 78 362 € | 179 € |