Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2301. |
Obec Ozdín Obec · závierka 2025
|
270 | 177 789 € | 5 681 € | 20 550 € | 76 € |
| 2302. |
Obec Dačov Lom Obec · závierka 2025
|
394 | 177 752 € | -17 635 € | 0 € | 0 € |
| 2303. |
Obec Chrastince Obec · závierka 2025
|
196 | 177 587 € | -4 390 € | 14 525 € | 74 € |
| 2304. |
Obec Šuja Obec · závierka 2025
|
333 | 177 397 € | -6 011 € | 0 € | 0 € |
| 2305. |
Obec Kleňany Obec · závierka 2025
|
259 | 177 320 € | 7 321 € | 0 € | 0 € |
| 2306. |
Obec Suché Obec · závierka 2025
|
428 | 176 681 € | -6 180 € | 0 € | 0 € |
| 2307. |
Obec Hajná Nová Ves Obec · závierka 2024
|
350 | 176 342 € | -10 970 € | 10 615 € | 30 € |
| 2308. |
Obec Dúbravica Obec · závierka 2025
|
412 | 175 989 € | 9 779 € | 17 744 € | 43 € |
| 2309. |
Obec Orechová Obec · závierka 2025
|
253 | 175 204 € | -7 192 € | 40 000 € | 158 € |
| 2310. |
Obec Dražice Obec · závierka 2025
|
248 | 175 166 € | 87 153 € | 137 365 € | 554 € |
| 2311. |
Obec Nižná Voľa Obec · závierka 2025
|
270 | 174 616 € | -629 € | 45 000 € | 167 € |
| 2312. |
Obec Kľače Obec · závierka 2025
|
429 | 174 407 € | -8 381 € | 0 € | 0 € |
| 2313. |
Obec Blesovce Obec · závierka 2025
|
327 | 174 290 € | 18 518 € | 0 € | 0 € |
| 2314. |
Obec Malé Zlievce Obec · závierka 2025
|
280 | 173 975 € | 8 711 € | 0 € | 0 € |
| 2315. |
Obec Iňa Obec · závierka 2025
|
221 | 173 917 € | -8 788 € | 0 € | 0 € |
| 2316. |
Obec Oreské Obec · závierka 2025
|
481 | 173 711 € | -591 € | 0 € | 0 € |
| 2317. |
Obec Šarkan Obec · závierka 2025
|
375 | 173 381 € | -13 841 € | 0 € | 0 € |
| 2318. |
Obec Hrašovík Obec · závierka 2025
|
436 | 173 379 € | 3 620 € | 0 € | 0 € |
| 2319. |
Obec Môlča Obec · závierka 2025
|
432 | 173 095 € | 23 932 € | 0 € | 0 € |
| 2320. |
Obec Prosačov Obec · závierka 2025
|
239 | 172 321 € | -8 608 € | 0 € | 0 € |
| 2321. |
Obec Vyšný Hrabovec Obec · závierka 2025
|
184 | 172 318 € | 7 850 € | 21 921 € | 119 € |
| 2322. |
Obec Víťazovce Obec · závierka 2025
|
326 | 172 061 € | -171 € | 912 € | 3 € |
| 2323. |
Obec Podhradie Obec · závierka 2025
|
289 | 171 633 € | 16 442 € | 0 € | 0 € |
| 2324. |
Obec Stakčínska Roztoka Obec · závierka 2025
|
271 | 171 143 € | 12 588 € | 23 144 € | 85 € |
| 2325. |
Obec Sebedín-Bečov Obec · závierka 2025
|
349 | 170 383 € | -25 019 € | 0 € | 0 € |
| 2326. |
Obec Muránska Huta Obec · závierka 2025
|
173 | 170 068 € | -17 455 € | 0 € | 0 € |
| 2327. |
Obec Čelovce Obec · závierka 2025
|
394 | 169 497 € | 17 002 € | 13 000 € | 33 € |
| 2328. |
Obec Vršatské Podhradie Obec · závierka 2025
|
213 | 169 284 € | 14 052 € | 0 € | 0 € |
| 2329. |
Obec Belince Obec · závierka 2025
|
378 | 168 811 € | -11 667 € | 688 € | 2 € |
| 2330. |
Obec Tepličky Obec · závierka 2025
|
319 | 167 629 € | -9 349 € | 65 333 € | 205 € |
| 2331. |
Obec Budiná Obec · závierka 2025
|
194 | 167 532 € | 2 895 € | 0 € | 0 € |
| 2332. |
Obec Janovík Obec · závierka 2025
|
467 | 166 989 € | 22 694 € | 3 968 € | 8 € |
| 2333. |
Obec Horné Chlebany Obec · závierka 2025
|
375 | 166 873 € | 14 005 € | — | — |
| 2334. |
Obec Martinová Obec · závierka 2025
|
204 | 165 527 € | -7 441 € | 29 862 € | 146 € |
| 2335. |
Obec Horné Pršany Obec · závierka 2025
|
384 | 164 869 € | -18 728 € | 20 900 € | 54 € |
| 2336. |
Obec Palota Obec · závierka 2025
|
174 | 164 335 € | -5 444 € | 51 252 € | 295 € |
| 2337. |
Obec Bellova Ves Obec · závierka 2025
|
357 | 162 574 € | -29 397 € | 3 € | 0 € |
| 2338. |
Obec Ňagov Obec · závierka 2025
|
353 | 162 505 € | -9 407 € | 0 € | 0 € |
| 2339. |
Obec Ľuboreč Obec · závierka 2025
|
345 | 162 475 € | 13 873 € | 0 € | 0 € |
| 2340. |
Obec Vyšná Boca Obec · závierka 2025
|
90 | 161 904 € | 1 076 € | 5 993 € | 67 € |
| 2341. |
Obec Otrhánky Obec · závierka 2025
|
405 | 161 756 € | -4 601 € | 0 € | 0 € |
| 2342. |
Obec Vyšné Nemecké Obec · závierka 2025
|
246 | 161 094 € | -24 614 € | 43 800 € | 178 € |
| 2343. |
Obec Ďurďoš Obec · závierka 2025
|
288 | 160 471 € | 1 225 € | 84 742 € | 294 € |
| 2344. |
Obec Galovany Obec · závierka 2025
|
325 | 160 172 € | -12 700 € | 0 € | 0 € |
| 2345. |
Obec Vozokany Obec · závierka 2025
|
325 | 158 957 € | 23 804 € | 0 € | 0 € |
| 2346. |
Obec Norovce Obec · závierka 2025
|
323 | 158 749 € | 16 418 € | 16 300 € | 50 € |
| 2347. |
Obec Pusté Čemerné Obec · závierka 2025
|
371 | 158 547 € | -4 900 € | 29 862 € | 80 € |
| 2348. |
Obec Sušany Obec · závierka 2025
|
412 | 157 070 € | 6 466 € | — | — |
| 2349. |
Obec Hačava Obec · závierka 2025
|
180 | 156 584 € | -2 132 € | 1 762 € | 10 € |
| 2350. |
Obec Lechnica Obec · závierka 2025
|
269 | 156 572 € | -15 600 € | 229 083 € | 852 € |