Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2351. |
Obec Chvojnica Obec · závierka 2025
|
224 | 156 525 € | 8 683 € | 0 € | 0 € |
| 2352. |
Obec Nižné Nemecké Obec · závierka 2025
|
307 | 156 523 € | -2 919 € | 64 000 € | 208 € |
| 2353. |
Obec Turá Obec · závierka 2025
|
228 | 156 514 € | 14 967 € | 28 514 € | 125 € |
| 2354. |
Obec Devičie Obec · závierka 2025
|
294 | 156 446 € | 21 013 € | 0 € | 0 € |
| 2355. |
Obec Starý Hrádok Obec · závierka 2025
|
237 | 156 324 € | -10 581 € | 18 360 € | 77 € |
| 2356. |
Obec Turík Obec · závierka 2025
|
319 | 156 143 € | 15 636 € | 83 848 € | 263 € |
| 2357. |
Obec Stará Lehota Obec · závierka 2025
|
177 | 155 955 € | -14 056 € | 0 € | 0 € |
| 2358. |
Obec Pravotice Obec · závierka 2025
|
373 | 155 818 € | 13 088 € | 0 € | 0 € |
| 2359. |
Obec Neporadza Obec · závierka 2025
|
294 | 155 402 € | -1 677 € | 30 251 € | 103 € |
| 2360. |
Obec Lackov Obec · závierka 2025
|
86 | 155 253 € | 93 305 € | 13 742 € | 160 € |
| 2361. |
Obec Kľak Obec · závierka 2025
|
165 | 154 733 € | 6 079 € | 0 € | 0 € |
| 2362. |
Obec Hosťovce Obec · závierka 2025
|
220 | 154 694 € | 23 924 € | 0 € | 0 € |
| 2363. |
Obec Zádiel Obec · závierka 2024
|
154 | 154 161 € | -21 477 € | 18 329 € | 119 € |
| 2364. |
Obec Kusín Obec · závierka 2025
|
346 | 154 108 € | -17 999 € | 29 970 € | 87 € |
| 2365. |
Obec Stratená Obec · závierka 2025
|
118 | 153 738 € | -5 462 € | 0 € | 0 € |
| 2366. |
Obec Nový Svet Obec · závierka 2025
|
102 | 153 517 € | 33 038 € | 0 € | 0 € |
| 2367. |
Obec Glabušovce Obec · závierka 2025
|
119 | 153 070 € | -5 517 € | 20 603 € | 173 € |
| 2368. |
Obec Stránska Obec · závierka 2025
|
370 | 152 796 € | 8 295 € | 0 € | 0 € |
| 2369. |
Obec Horňa Obec · závierka 2025
|
318 | 152 679 € | 2 086 € | 0 € | 0 € |
| 2370. |
Obec Vieska nad Blhom Obec · závierka 2025
|
169 | 152 249 € | 80 € | 20 902 € | 124 € |
| 2371. |
Obec Lukavica Obec · závierka 2025
|
287 | 151 991 € | 3 425 € | 0 € | 0 € |
| 2372. |
Obec Ladzany Obec · závierka 2025
|
249 | 151 868 € | 2 088 € | 0 € | 0 € |
| 2373. |
Obec Dolný Kalník Obec · závierka 2025
|
365 | 151 856 € | 28 996 € | — | — |
| 2374. |
Obec Gemerské Teplice Obec · závierka 2025
|
359 | 151 518 € | -4 944 € | 12 750 € | 36 € |
| 2375. |
Obec Rakytník Obec · závierka 2025
|
347 | 151 163 € | 5 133 € | 0 € | 0 € |
| 2376. |
Obec Husák Obec · závierka 2025
|
159 | 150 806 € | -26 321 € | 0 € | 0 € |
| 2377. |
Obec Beňatina Obec · závierka 2025
|
163 | 150 575 € | -16 289 € | 73 161 € | 449 € |
| 2378. |
Obec Pinciná Obec · závierka 2025
|
196 | 149 403 € | 458 € | 0 € | 0 € |
| 2379. |
Obec Leľa Obec · závierka 2025
|
312 | 149 080 € | 5 442 € | 15 900 € | 51 € |
| 2380. |
Obec Kostolec Obec · závierka 2025
|
267 | 148 759 € | 40 570 € | 0 € | 0 € |
| 2381. |
Obec Haláčovce Obec · závierka 2025
|
351 | 148 714 € | -29 886 € | — | — |
| 2382. |
Obec Bohúňovo Obec · závierka 2025
|
257 | 148 461 € | -57 869 € | — | — |
| 2383. |
Obec Horný Pial Obec · závierka 2025
|
285 | 147 812 € | 12 750 € | 0 € | 0 € |
| 2384. |
Obec Lula Obec · závierka 2025
|
168 | 147 508 € | -14 606 € | 50 000 € | 298 € |
| 2385. |
Obec Leštiny Obec · závierka 2025
|
313 | 147 342 € | 18 610 € | 0 € | 0 € |
| 2386. |
Obec Vyšný Kazimír Obec · závierka 2025
|
197 | 147 285 € | -5 384 € | 8 720 € | 44 € |
| 2387. |
Obec Drňa Obec · závierka 2025
|
212 | 147 181 € | 6 989 € | 18 640 € | 88 € |
| 2388. |
Obec Malé Zálužie Obec · závierka 2025
|
272 | 147 022 € | -3 506 € | 0 € | 0 € |
| 2389. |
Obec Rykynčice Obec · závierka 2025
|
259 | 146 500 € | -2 662 € | 14 381 € | 56 € |
| 2390. |
Obec Bielovce Obec · závierka 2024
|
211 | 146 182 € | -13 835 € | 42 782 € | 203 € |
| 2391. |
Obec Kremnické Bane Obec · závierka 2025
|
253 | 146 158 € | -625 € | 56 910 € | 225 € |
| 2392. |
Obec Brhlovce Obec · závierka 2025
|
295 | 145 999 € | 1 371 € | 0 € | 0 € |
| 2393. |
Obec Koňuš Obec · závierka 2025
|
332 | 145 801 € | -11 192 € | 0 € | 0 € |
| 2394. |
Mestská časť Košice-Šebastovce Mestská časť · závierka 2025
|
787 | 145 577 € | -25 555 € | — | — |
| 2395. |
Obec Jarabá Obec · závierka 2025
|
33 | 145 102 € | -5 584 € | 0 € | 0 € |
| 2396. |
Obec Krtovce Obec · závierka 2025
|
293 | 144 982 € | 8 596 € | 18 475 € | 63 € |
| 2397. |
Obec Jasenov Obec · závierka 2025
|
274 | 144 784 € | -10 810 € | 3 115 € | 11 € |
| 2398. |
Obec Rochovce Obec · závierka 2025
|
362 | 144 730 € | -17 664 € | — | — |
| 2399. |
Obec Sulín Obec · závierka 2025
|
283 | 144 055 € | 4 958 € | 0 € | 0 € |
| 2400. |
Obec Liptovský Michal Obec · závierka 2025
|
312 | 143 964 € | 5 540 € | — | — |