Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2551. |
Obec Korytné Obec · závierka 2025
|
103 | 105 519 € | 60 286 € | — | — |
| 2552. |
Obec Baškovce Obec · závierka 2025
|
212 | 105 488 € | -20 565 € | 0 € | 0 € |
| 2553. |
Obec Lacková Obec · závierka 2025
|
160 | 104 379 € | -3 430 € | 10 445 € | 65 € |
| 2554. |
Obec Kapince Obec · závierka 2025
|
169 | 104 341 € | -3 869 € | 0 € | 0 € |
| 2555. |
Obec Bodzianske Lúky Obec · závierka 2025
|
174 | 104 149 € | -11 295 € | 0 € | 0 € |
| 2556. |
Obec Krivoklát Obec · závierka 2025
|
219 | 104 125 € | -5 234 € | 0 € | 0 € |
| 2557. |
Obec Rakša Obec · závierka 2025
|
225 | 103 940 € | 2 846 € | 24 000 € | 107 € |
| 2558. |
Obec Paština Závada Obec · závierka 2025
|
265 | 103 912 € | 3 759 € | 0 € | 0 € |
| 2559. |
Obec Bodorová Obec · závierka 2025
|
235 | 103 866 € | -1 137 € | 19 094 € | 81 € |
| 2560. |
Obec Lenka Obec · závierka 2025
|
200 | 103 777 € | -9 164 € | — | — |
| 2561. |
Obec Slančík Obec · závierka 2025
|
218 | 103 672 € | -4 178 € | 0 € | 0 € |
| 2562. |
Obec Lipovany Obec · závierka 2025
|
227 | 103 291 € | -5 713 € | 0 € | 0 € |
| 2563. |
Obec Píla Obec · závierka 2025
|
131 | 103 154 € | -8 552 € | 0 € | 0 € |
| 2564. |
Obec Petrova Lehota Obec · závierka 2025
|
187 | 102 788 € | 916 € | 26 000 € | 139 € |
| 2565. |
Obec Lužany pri Topli Obec · závierka 2025
|
246 | 102 578 € | -8 753 € | 24 622 € | 100 € |
| 2566. |
Obec Pinkovce Obec · závierka 2025
|
174 | 102 485 € | -5 958 € | 26 652 € | 153 € |
| 2567. |
Obec Tomášovce Obec · závierka 2025
|
258 | 102 270 € | -11 822 € | 33 584 € | 130 € |
| 2568. |
Obec Bohunice Obec · závierka 2025
|
160 | 102 194 € | 977 € | 23 640 € | 148 € |
| 2569. |
Obec Blatná Polianka Obec · závierka 2025
|
172 | 102 122 € | 8 506 € | 15 000 € | 87 € |
| 2570. |
Obec Gočaltovo Obec · závierka 2025
|
208 | 102 077 € | -1 079 € | 25 068 € | 121 € |
| 2571. |
Obec Pleš Obec · závierka 2025
|
178 | 101 963 € | 6 594 € | 0 € | 0 € |
| 2572. |
Obec Lukovištia Obec · závierka 2025
|
195 | 101 586 € | 2 394 € | 7 000 € | 36 € |
| 2573. |
Obec Blatné Revištia Obec · závierka 2025
|
224 | 100 814 € | -4 207 € | 0 € | 0 € |
| 2574. |
Obec Levkuška Obec · závierka 2025
|
254 | 100 513 € | -2 582 € | 0 € | 0 € |
| 2575. |
Obec Brežany Obec · závierka 2025
|
211 | 100 187 € | -23 132 € | 21 497 € | 102 € |
| 2576. |
Obec Klin nad Bodrogom Obec · závierka 2025
|
182 | 100 149 € | -2 035 € | 0 € | 0 € |
| 2577. |
Obec Inovce Obec · závierka 2025
|
182 | 99 799 € | -12 € | 16 858 € | 93 € |
| 2578. |
Obec Fekišovce Obec · závierka 2025
|
294 | 99 619 € | -11 267 € | 21 658 € | 74 € |
| 2579. |
Obec Oľšavka Obec · závierka 2025
|
164 | 99 549 € | -212 € | 17 936 € | 109 € |
| 2580. |
Obec Petrovce Obec · závierka 2025
|
209 | 99 516 € | -13 111 € | 0 € | 0 € |
| 2581. |
Obec Bočiar Obec · závierka 2025
|
246 | 99 472 € | -6 770 € | — | — |
| 2582. |
Obec Renčišov Obec · závierka 2025
|
168 | 99 286 € | 874 € | 0 € | 0 € |
| 2583. |
Obec Brutovce Obec · závierka 2025
|
138 | 99 023 € | -1 953 € | 0 € | 0 € |
| 2584. |
Obec Vyšné nad Hronom Obec · závierka 2025
|
175 | 98 915 € | -5 375 € | 0 € | 0 € |
| 2585. |
Obec Mošurov Obec · závierka 2025
|
196 | 98 798 € | 7 532 € | 4 000 € | 20 € |
| 2586. |
Obec Petrikovce Obec · závierka 2025
|
200 | 98 716 € | 3 063 € | 38 000 € | 190 € |
| 2587. |
Obec Horné Plachtince Obec · závierka 2025
|
216 | 98 456 € | -163 € | 225 409 € | 1 044 € |
| 2588. |
Obec Tokajík Obec · závierka 2025
|
90 | 98 116 € | -2 312 € | 17 950 € | 199 € |
| 2589. |
Obec Zalaba Obec · závierka 2024
|
126 | 98 080 € | 2 280 € | 5 300 € | 42 € |
| 2590. |
Obec Vagrinec Obec · závierka 2025
|
119 | 97 767 € | 410 € | 19 991 € | 168 € |
| 2591. |
Obec Porúbka Obec · závierka 2025
|
209 | 97 102 € | -5 592 € | 19 250 € | 92 € |
| 2592. |
Obec Drienčany Obec · závierka 2025
|
196 | 96 808 € | -12 343 € | — | — |
| 2593. |
Obec Slovenské Krivé Obec · závierka 2025
|
118 | 96 765 € | -3 185 € | 13 478 € | 114 € |
| 2594. |
Obec Uličské Krivé Obec · závierka 2025
|
225 | 96 486 € | -16 046 € | 0 € | 0 € |
| 2595. |
Obec Lišov Obec · závierka 2025
|
217 | 96 279 € | 1 091 € | 7 151 € | 33 € |
| 2596. |
Obec Ižkovce Obec · závierka 2025
|
94 | 96 278 € | 21 986 € | 2 262 € | 24 € |
| 2597. |
Obec Zombor Obec · závierka 2025
|
143 | 95 950 € | 17 498 € | 0 € | 0 € |
| 2598. |
Obec Riečka Obec · závierka 2025
|
219 | 95 808 € | -11 481 € | 0 € | 0 € |
| 2599. |
Obec Sklabinský Podzámok Obec · závierka 2025
|
179 | 95 595 € | -7 358 € | — | — |
| 2600. |
Obec Ruská Poruba Obec · závierka 2025
|
205 | 95 444 € | -8 050 € | 40 000 € | 195 € |