Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2501. |
Obec Konská Obec · závierka 2025
|
218 | 117 193 € | -879 € | 0 € | 0 € |
| 2502. |
Obec Moštenica Obec · závierka 2025
|
250 | 117 146 € | 1 565 € | 0 € | 0 € |
| 2503. |
Obec Ľudovítová Obec · závierka 2025
|
233 | 116 769 € | -3 177 € | 0 € | 0 € |
| 2504. |
Obec Petrovce Obec · závierka 2025
|
210 | 116 704 € | -2 568 € | 28 722 € | 137 € |
| 2505. |
Obec Rovňany Obec · závierka 2025
|
232 | 116 063 € | -12 920 € | 0 € | 0 € |
| 2506. |
Obec Vyšné Valice Obec · závierka 2025
|
257 | 116 005 € | 14 747 € | 83 860 € | 326 € |
| 2507. |
Obec Vojnatina Obec · závierka 2025
|
241 | 115 916 € | -11 572 € | 18 001 € | 75 € |
| 2508. |
Obec Voľa Obec · závierka 2025
|
273 | 115 480 € | 9 526 € | 0 € | 0 € |
| 2509. |
Obec Huty Obec · závierka 2025
|
137 | 115 437 € | 5 711 € | 0 € | 0 € |
| 2510. |
Obec Lehota nad Rimavicou Obec · závierka 2025
|
250 | 115 428 € | -10 601 € | 60 000 € | 240 € |
| 2511. |
Obec Malé Raškovce Obec · závierka 2025
|
225 | 115 127 € | 2 408 € | 42 882 € | 191 € |
| 2512. |
Obec Ruskovce Obec · závierka 2025
|
236 | 114 814 € | -474 € | 28 580 € | 121 € |
| 2513. |
Obec Kvačany Obec · závierka 2025
|
292 | 114 800 € | 3 837 € | 37 617 € | 129 € |
| 2514. |
Obec Solčianky Obec · závierka 2025
|
272 | 114 671 € | -19 516 € | — | — |
| 2515. |
Obec Socovce Obec · závierka 2025
|
234 | 114 448 € | -4 246 € | 0 € | 0 € |
| 2516. |
Obec Gemerský Sad Obec · závierka 2025
|
285 | 114 389 € | -15 298 € | 0 € | 0 € |
| 2517. |
Obec Repište Obec · závierka 2025
|
271 | 113 936 € | 23 472 € | 0 € | 0 € |
| 2518. |
Obec Muránska Lehota Obec · závierka 2025
|
203 | 113 585 € | 4 344 € | 0 € | 0 € |
| 2519. |
Obec Abrahámovce Obec · závierka 2025
|
262 | 113 233 € | -2 009 € | — | — |
| 2520. |
Obec Čertižné Obec · závierka 2024
|
301 | 112 983 € | -13 399 € | 45 839 € | 152 € |
| 2521. |
Obec Dubová Obec · závierka 2025
|
193 | 112 723 € | 1 177 € | — | — |
| 2522. |
Obec Jalšovík Obec · závierka 2025
|
175 | 112 471 € | 2 892 € | 6 350 € | 36 € |
| 2523. |
Obec Hunkovce Obec · závierka 2025
|
311 | 112 262 € | 4 767 € | — | — |
| 2524. |
Obec Tašuľa Obec · závierka 2025
|
204 | 112 042 € | -9 086 € | 23 200 € | 114 € |
| 2525. |
Obec Dolné Strháre Obec · závierka 2025
|
194 | 111 937 € | 5 362 € | 0 € | 0 € |
| 2526. |
Obec Bílkove Humence Obec · závierka 2025
|
192 | 111 618 € | -4 662 € | 7 480 € | 39 € |
| 2527. |
Obec Černochov Obec · závierka 2025
|
182 | 111 494 € | 1 033 € | 27 232 € | 150 € |
| 2528. |
Obec Vlača Obec · závierka 2025
|
208 | 111 476 € | -11 677 € | 4 500 € | 22 € |
| 2529. |
Obec Porúbka Obec · závierka 2025
|
261 | 110 894 € | -4 476 € | — | — |
| 2530. |
Obec Lúčky Obec · závierka 2025
|
189 | 110 867 € | -247 € | 0 € | 0 € |
| 2531. |
Obec Sejkov Obec · závierka 2025
|
205 | 110 728 € | -29 771 € | 43 461 € | 212 € |
| 2532. |
Obec Borčany Obec · závierka 2025
|
260 | 110 145 € | -946 € | 0 € | 0 € |
| 2533. |
Obec Lúčka Obec · závierka 2025
|
183 | 110 140 € | 2 266 € | 0 € | 0 € |
| 2534. |
Obec Záskalie Obec · závierka 2025
|
229 | 109 887 € | -5 790 € | 4 200 € | 18 € |
| 2535. |
Obec Vislava Obec · závierka 2025
|
183 | 109 468 € | 3 157 € | 19 800 € | 108 € |
| 2536. |
Obec Beňadikovce Obec · závierka 2025
|
187 | 108 966 € | 3 985 € | — | — |
| 2537. |
Obec Motyčky Obec · závierka 2025
|
105 | 108 647 € | -37 111 € | 48 000 € | 457 € |
| 2538. |
Obec Malá Franková Obec · závierka 2025
|
193 | 108 580 € | 7 100 € | 12 300 € | 64 € |
| 2539. |
Obec Trstené Obec · závierka 2025
|
222 | 108 341 € | 12 810 € | 0 € | 0 € |
| 2540. |
Obec Lupoč Obec · závierka 2025
|
230 | 108 136 € | 1 618 € | 0 € | 0 € |
| 2541. |
Obec Horné Strháre Obec · závierka 2025
|
257 | 108 022 € | 10 427 € | 3 014 € | 12 € |
| 2542. |
Obec Štefanovce Obec · závierka 2025
|
89 | 107 680 € | -10 574 € | 24 055 € | 270 € |
| 2543. |
Obec Slizké Obec · závierka 2025
|
267 | 107 104 € | 4 889 € | — | — |
| 2544. |
Obec Hnojné Obec · závierka 2025
|
245 | 106 984 € | -6 014 € | 39 937 € | 163 € |
| 2545. |
Obec Veľké Straciny Obec · závierka 2025
|
173 | 106 767 € | -3 185 € | 29 998 € | 173 € |
| 2546. |
Obec Ladomirov Obec · závierka 2025
|
239 | 106 525 € | -7 890 € | 2 928 € | 12 € |
| 2547. |
Obec Štefanovce Obec · závierka 2025
|
202 | 105 850 € | -487 € | 0 € | 0 € |
| 2548. |
Obec Večelkov Obec · závierka 2025
|
222 | 105 763 € | -2 696 € | 0 € | 0 € |
| 2549. |
Obec Koválovec Obec · závierka 2025
|
144 | 105 654 € | -6 122 € | 82 589 € | 574 € |
| 2550. |
Obec Ortuťová Obec · závierka 2025
|
222 | 105 619 € | 6 428 € | 16 890 € | 76 € |