Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2651. |
Obec Selce Obec · závierka 2025
|
120 | 82 598 € | 555 € | 18 993 € | 158 € |
| 2652. |
Obec Ľuboriečka Obec · závierka 2025
|
148 | 82 514 € | -1 849 € | 0 € | 0 € |
| 2653. |
Obec Sukov Obec · závierka 2025
|
146 | 82 314 € | -5 921 € | 32 000 € | 219 € |
| 2654. |
Obec Trnávka Obec · závierka 2025
|
179 | 82 062 € | -12 091 € | 0 € | 0 € |
| 2655. |
Obec Vyšná Jedľová Obec · závierka 2025
|
184 | 81 890 € | -185 € | 36 583 € | 199 € |
| 2656. |
Obec Nižný Skálnik Obec · závierka 2025
|
185 | 81 865 € | 6 309 € | 0 € | 0 € |
| 2657. |
Obec Kráľovce - Krnišov Obec · závierka 2025
|
153 | 81 429 € | -2 552 € | 0 € | 0 € |
| 2658. |
Obec Seľany Obec · závierka 2025
|
144 | 80 961 € | 1 147 € | 12 279 € | 85 € |
| 2659. |
Obec Čukalovce Obec · závierka 2025
|
151 | 80 918 € | -12 513 € | 10 648 € | 71 € |
| 2660. |
Obec Miková Obec · závierka 2025
|
131 | 80 867 € | -6 234 € | 22 560 € | 172 € |
| 2661. |
Obec Bacúrov Obec · závierka 2025
|
159 | 80 112 € | -3 700 € | 0 € | 0 € |
| 2662. |
Obec Meliata Obec · závierka 2025
|
171 | 79 815 € | -5 013 € | 6 840 € | 40 € |
| 2663. |
Obec Buclovany Obec · závierka 2025
|
206 | 79 602 € | -5 322 € | 33 380 € | 162 € |
| 2664. |
Obec Geraltov Obec · závierka 2025
|
110 | 79 574 € | 6 543 € | 17 900 € | 163 € |
| 2665. |
Obec Svinice Obec · závierka 2025
|
220 | 79 155 € | -308 € | 0 € | 0 € |
| 2666. |
Obec Slovenské Kľačany Obec · závierka 2025
|
178 | 79 119 € | 6 337 € | 0 € | 0 € |
| 2667. |
Obec Ležiachov Obec · závierka 2025
|
163 | 78 767 € | 984 € | — | — |
| 2668. |
Obec Tekolďany Obec · závierka 2025
|
116 | 77 965 € | 414 € | 0 € | 0 € |
| 2669. |
Obec Rašice Obec · závierka 2025
|
111 | 77 587 € | -2 680 € | — | — |
| 2670. |
Obec Hrušovo Obec · závierka 2025
|
154 | 77 268 € | 2 059 € | — | — |
| 2671. |
Obec Silická Brezová Obec · závierka 2025
|
127 | 77 180 € | 11 668 € | 0 € | 0 € |
| 2672. |
Obec Abramová Obec · závierka 2025
|
199 | 77 098 € | 6 977 € | — | — |
| 2673. |
Obec Čremošné Obec · závierka 2025
|
85 | 76 933 € | -7 219 € | — | — |
| 2674. |
Obec Turčiansky Ďur Obec · závierka 2025
|
153 | 76 930 € | -3 374 € | 0 € | 0 € |
| 2675. |
Obec Haluzice Obec · závierka 2025
|
91 | 76 822 € | 12 578 € | 0 € | 0 € |
| 2676. |
Obec Osadné Obec · závierka 2025
|
137 | 76 801 € | -7 744 € | 5 000 € | 36 € |
| 2677. |
Obec Úhorná Obec · závierka 2025
|
148 | 76 443 € | -839 € | 0 € | 0 € |
| 2678. |
Obec Višňové Obec · závierka 2025
|
158 | 76 116 € | -6 780 € | 0 € | 0 € |
| 2679. |
Obec Svidnička Obec · závierka 2025
|
128 | 75 913 € | -7 920 € | 25 978 € | 203 € |
| 2680. |
Obec Krušinec Obec · závierka 2025
|
229 | 75 640 € | 8 398 € | 17 470 € | 76 € |
| 2681. |
Obec Rokytovce Obec · závierka 2025
|
155 | 75 591 € | -4 409 € | 21 818 € | 141 € |
| 2682. |
Obec Žemliare Obec · závierka 2025
|
158 | 75 507 € | -4 981 € | 0 € | 0 € |
| 2683. |
Obec Sása Obec · závierka 2025
|
232 | 75 325 € | 11 688 € | — | — |
| 2684. |
Obec Opava Obec · závierka 2025
|
110 | 75 253 € | -5 826 € | 0 € | 0 € |
| 2685. |
Obec Vysoká Obec · závierka 2025
|
124 | 75 199 € | -4 004 € | 0 € | 0 € |
| 2686. |
Obec Baňa Obec · závierka 2025
|
201 | 75 133 € | 3 693 € | 0 € | 0 € |
| 2687. |
Obec Ľutov Obec · závierka 2025
|
177 | 74 919 € | -709 € | 0 € | 0 € |
| 2688. |
Obec Piskorovce Obec · závierka 2025
|
110 | 74 785 € | 5 451 € | 5 500 € | 50 € |
| 2689. |
Obec Pečenice Obec · závierka 2025
|
132 | 74 378 € | 7 080 € | 0 € | 0 € |
| 2690. |
Obec Čelkova Lehota Obec · závierka 2025
|
157 | 74 219 € | -3 522 € | 0 € | 0 € |
| 2691. |
Obec Libichava Obec · závierka 2025
|
139 | 74 201 € | -2 712 € | 0 € | 0 € |
| 2692. |
Obec Svetlice Obec · závierka 2025
|
77 | 74 071 € | -1 726 € | 15 000 € | 195 € |
| 2693. |
Obec Folkušová Obec · závierka 2024
|
156 | 73 948 € | -7 873 € | 0 € | 0 € |
| 2694. |
Obec Pohronský Bukovec Obec · závierka 2025
|
122 | 73 554 € | 1 324 € | 0 € | 0 € |
| 2695. |
Obec Stankovce Obec · závierka 2025
|
136 | 73 513 € | -1 050 € | 6 000 € | 44 € |
| 2696. |
Obec Ižipovce Obec · závierka 2025
|
92 | 72 699 € | 8 002 € | 0 € | 0 € |
| 2697. |
Obec Belín Obec · závierka 2025
|
177 | 72 641 € | -24 413 € | 0 € | 0 € |
| 2698. |
Obec Borcová Obec · závierka 2025
|
146 | 72 048 € | -3 719 € | — | — |
| 2699. |
Obec Chvalová Obec · závierka 2025
|
197 | 71 961 € | 1 529 € | — | — |
| 2700. |
Obec Blažovce Obec · závierka 2025
|
163 | 71 904 € | 1 119 € | — | — |