Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2701. |
Obec Kaľamenová Obec · závierka 2025
|
100 | 71 709 € | 1 058 € | 31 038 € | 310 € |
| 2702. |
Obec Šípkov Obec · závierka 2025
|
146 | 71 621 € | 5 251 € | 7 647 € | 52 € |
| 2703. |
Obec Mudroňovo Obec · závierka 2025
|
118 | 71 616 € | -11 149 € | 0 € | 0 € |
| 2704. |
Obec Soboš Obec · závierka 2025
|
144 | 71 378 € | 7 390 € | 9 757 € | 68 € |
| 2705. |
Obec Osádka Obec · závierka 2025
|
170 | 71 264 € | 10 593 € | 0 € | 0 € |
| 2706. |
Obec Nižná Jablonka Obec · závierka 2025
|
135 | 71 142 € | -13 303 € | 0 € | 0 € |
| 2707. |
Obec Mikulášová Obec · závierka 2025
|
121 | 71 033 € | -8 781 € | 6 405 € | 53 € |
| 2708. |
Obec Horný Badín Obec · závierka 2025
|
169 | 70 864 € | 19 327 € | 0 € | 0 € |
| 2709. |
Obec Bobrovček Obec · závierka 2025
|
158 | 70 270 € | 9 195 € | 0 € | 0 € |
| 2710. |
Obec Starina Obec · závierka 2025
|
50 | 69 938 € | 6 000 € | 21 000 € | 420 € |
| 2711. |
Obec Gribov Obec · závierka 2025
|
187 | 69 866 € | -1 232 € | 0 € | 0 € |
| 2712. |
Obec Povrazník Obec · závierka 2025
|
146 | 69 614 € | -16 083 € | 7 700 € | 53 € |
| 2713. |
Obec Kecerovský Lipovec Obec · závierka 2025
|
96 | 69 433 € | 716 € | 0 € | 0 € |
| 2714. |
Obec Varechovce Obec · závierka 2025
|
132 | 69 431 € | 1 664 € | — | — |
| 2715. |
Obec Bzovská Lehôtka Obec · závierka 2025
|
140 | 69 035 € | 3 509 € | 7 000 € | 50 € |
| 2716. |
Obec Ruská Kajňa Obec · závierka 2025
|
95 | 68 749 € | 11 932 € | 16 000 € | 168 € |
| 2717. |
Obec Vyšné Repaše Obec · závierka 2025
|
90 | 68 471 € | 180 € | 3 448 € | 38 € |
| 2718. |
Obec Vyšný Tvarožec Obec · závierka 2025
|
120 | 68 331 € | -9 526 € | 13 980 € | 116 € |
| 2719. |
Obec Malé Straciny Obec · závierka 2025
|
159 | 68 258 € | -4 939 € | 0 € | 0 € |
| 2720. |
Obec Hodejovec Obec · závierka 2025
|
156 | 68 101 € | 1 168 € | 0 € | 0 € |
| 2721. |
Obec Fijaš Obec · závierka 2025
|
138 | 68 088 € | 2 853 € | — | — |
| 2722. |
Obec Čierna Lehota Obec · závierka 2025
|
110 | 67 833 € | 8 464 € | 0 € | 0 € |
| 2723. |
Obec Livov Obec · závierka 2025
|
73 | 67 708 € | 5 647 € | 0 € | 0 € |
| 2724. |
Obec Laskár Obec · závierka 2025
|
135 | 67 623 € | -4 290 € | 0 € | 0 € |
| 2725. |
Obec Roškovce Obec · závierka 2025
|
133 | 67 587 € | -12 839 € | 19 081 € | 143 € |
| 2726. |
Obec Svätuš Obec · závierka 2025
|
95 | 67 420 € | -16 332 € | 30 000 € | 316 € |
| 2727. |
Obec Seniakovce Obec · závierka 2025
|
207 | 67 185 € | 1 113 € | 0 € | 0 € |
| 2728. |
Obec Lúčina Obec · závierka 2025
|
154 | 67 133 € | 12 738 € | 0 € | 0 € |
| 2729. |
Obec Mičakovce Obec · závierka 2025
|
115 | 66 557 € | -2 847 € | 8 415 € | 73 € |
| 2730. |
Obec Rybník Obec · závierka 2025
|
150 | 66 536 € | -16 403 € | 9 473 € | 63 € |
| 2731. |
Obec Kobylnice Obec · závierka 2025
|
87 | 66 059 € | 1 121 € | — | — |
| 2732. |
Obec Dolné Zahorany Obec · závierka 2025
|
174 | 66 031 € | -6 552 € | 0 € | 0 € |
| 2733. |
Obec Dubnička Obec · závierka 2025
|
129 | 65 987 € | 7 961 € | 0 € | 0 € |
| 2734. |
Obec Vysočany Obec · závierka 2025
|
120 | 65 878 € | 2 842 € | 8 998 € | 75 € |
| 2735. |
Obec Polichno Obec · závierka 2025
|
120 | 65 642 € | -6 036 € | 0 € | 0 € |
| 2736. |
Obec Ruský Potok Obec · závierka 2025
|
104 | 65 296 € | 6 321 € | 0 € | 0 € |
| 2737. |
Obec Lúčka Obec · závierka 2025
|
115 | 65 039 € | -1 715 € | 0 € | 0 € |
| 2738. |
Obec Leváre Obec · závierka 2025
|
76 | 64 952 € | 3 024 € | 3 939 € | 52 € |
| 2739. |
Obec Nechválova Polianka Obec · závierka 2025
|
106 | 64 895 € | 4 105 € | 0 € | 0 € |
| 2740. |
Obec Potoky Obec · závierka 2025
|
84 | 64 880 € | 920 € | — | — |
| 2741. |
Obec Liptovská Anna Obec · závierka 2025
|
106 | 64 691 € | -4 987 € | 0 € | 0 € |
| 2742. |
Obec Zádor Obec · závierka 2025
|
132 | 64 619 € | 219 € | 10 517 € | 80 € |
| 2743. |
Obec Vysoká Obec · závierka 2025
|
111 | 64 607 € | -3 561 € | 0 € | 0 € |
| 2744. |
Obec Oľšavka Obec · závierka 2025
|
184 | 63 863 € | -23 856 € | 82 000 € | 446 € |
| 2745. |
Obec Dolné Mladonice Obec · závierka 2025
|
126 | 63 546 € | 6 114 € | 75 458 € | 599 € |
| 2746. |
Obec Vyšný Skálnik Obec · závierka 2025
|
143 | 63 179 € | 1 759 € | 18 000 € | 126 € |
| 2747. |
Obec Štefurov Obec · závierka 2025
|
95 | 63 173 € | 1 735 € | 8 748 € | 92 € |
| 2748. |
Obec Počarová Obec · závierka 2025
|
161 | 63 158 € | 2 322 € | 0 € | 0 € |
| 2749. |
Obec Vyšný Kručov Obec · závierka 2025
|
150 | 63 005 € | -2 484 € | 0 € | 0 € |
| 2750. |
Obec Čierny Potok Obec · závierka 2025
|
117 | 62 943 € | -15 733 € | 5 000 € | 43 € |