Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2751. |
Obec Hutka Obec · závierka 2025
|
101 | 62 632 € | -2 997 € | 7 876 € | 78 € |
| 2752. |
Obec Malé Borové Obec · závierka 2025
|
112 | 61 957 € | -10 088 € | 0 € | 0 € |
| 2753. |
Obec Karlová Obec · závierka 2025
|
112 | 61 736 € | 5 275 € | 14 678 € | 131 € |
| 2754. |
Obec Hradisko Obec · závierka 2025
|
102 | 61 289 € | 702 € | — | — |
| 2755. |
Obec Bogliarka Obec · závierka 2025
|
103 | 60 903 € | -7 632 € | 0 € | 0 € |
| 2756. |
Obec Dubno Obec · závierka 2025
|
140 | 60 692 € | -3 904 € | 0 € | 0 € |
| 2757. |
Obec Livina Obec · závierka 2025
|
116 | 60 662 € | 8 600 € | — | — |
| 2758. |
Obec Brezovka Obec · závierka 2025
|
110 | 60 524 € | -3 578 € | 9 000 € | 82 € |
| 2759. |
Obec Vyšná Polianka Obec · závierka 2025
|
118 | 60 406 € | 552 € | 0 € | 0 € |
| 2760. |
Obec Pavľany Obec · závierka 2025
|
46 | 60 382 € | 2 843 € | 0 € | 0 € |
| 2761. |
Obec Drážovce Obec · závierka 2025
|
114 | 60 164 € | 943 € | 0 € | 0 € |
| 2762. |
Obec Hanigovce Obec · závierka 2025
|
126 | 59 652 € | 21 € | 0 € | 0 € |
| 2763. |
Obec Mládzovo Obec · závierka 2025
|
131 | 59 246 € | -1 428 € | 0 € | 0 € |
| 2764. |
Obec Kolbasov Obec · závierka 2025
|
59 | 59 191 € | 487 € | 28 750 € | 487 € |
| 2765. |
Obec Jezersko Obec · závierka 2025
|
75 | 59 132 € | -13 451 € | — | — |
| 2766. |
Obec Bukovina Obec · závierka 2025
|
111 | 58 982 € | -3 303 € | 0 € | 0 € |
| 2767. |
Obec Legnava Obec · závierka 2025
|
83 | 58 905 € | 379 € | 0 € | 0 € |
| 2768. |
Obec Jasenovo Obec · závierka 2025
|
123 | 58 587 € | -4 052 € | — | — |
| 2769. |
Obec Chorváty Obec · závierka 2025
|
95 | 57 883 € | -3 875 € | 0 € | 0 € |
| 2770. |
Obec Trpín Obec · závierka 2025
|
116 | 57 769 € | -1 289 € | 0 € | 0 € |
| 2771. |
Obec Veľký Lom Obec · závierka 2025
|
128 | 57 729 € | -4 248 € | 0 € | 0 € |
| 2772. |
Obec Kraskovo Obec · závierka 2025
|
108 | 57 714 € | -4 038 € | 0 € | 0 € |
| 2773. |
Obec Chrťany Obec · závierka 2025
|
118 | 57 584 € | -963 € | 2 897 € | 25 € |
| 2774. |
Obec Horné Zahorany Obec · závierka 2025
|
109 | 57 422 € | -4 786 € | — | — |
| 2775. |
Obec Breznička Obec · závierka 2025
|
130 | 56 858 € | 1 314 € | 27 972 € | 215 € |
| 2776. |
Obec Cigla Obec · závierka 2025
|
81 | 56 537 € | 1 401 € | 7 492 € | 92 € |
| 2777. |
Obec Repejov Obec · závierka 2025
|
95 | 56 519 € | -16 652 € | 22 900 € | 241 € |
| 2778. |
Obec Opátka Obec · závierka 2025
|
108 | 56 385 € | 6 932 € | 0 € | 0 € |
| 2779. |
Obec Jestice Obec · závierka 2025
|
150 | 56 249 € | -776 € | 31 617 € | 211 € |
| 2780. |
Obec Jedlinka Obec · závierka 2025
|
82 | 56 089 € | -2 761 € | 6 640 € | 81 € |
| 2781. |
Obec Lažany Obec · závierka 2025
|
161 | 55 788 € | 28 143 € | 0 € | 0 € |
| 2782. |
Obec Gruzovce Obec · závierka 2025
|
136 | 55 768 € | 3 069 € | 20 000 € | 147 € |
| 2783. |
Obec Drienovo Obec · závierka 2025
|
94 | 55 732 € | -5 139 € | 0 € | 0 € |
| 2784. |
Obec Gemerček Obec · závierka 2025
|
88 | 55 666 € | -1 995 € | 777 € | 9 € |
| 2785. |
Obec Strihovce Obec · závierka 2025
|
117 | 55 474 € | -1 800 € | 14 432 € | 123 € |
| 2786. |
Obec Malá Poľana Obec · závierka 2025
|
96 | 55 276 € | -18 434 € | 0 € | 0 € |
| 2787. |
Obec Hajtovka Obec · závierka 2025
|
83 | 54 904 € | 6 907 € | 36 575 € | 441 € |
| 2788. |
Obec Gregorova Vieska Obec · závierka 2025
|
138 | 54 904 € | 10 040 € | 0 € | 0 € |
| 2789. |
Obec Tovarnianska Polianka Obec · závierka 2025
|
101 | 54 884 € | 3 083 € | 0 € | 0 € |
| 2790. |
Obec Jesenské Obec · závierka 2024
|
45 | 54 873 € | 2 711 € | 0 € | 0 € |
| 2791. |
Obec Kríže Obec · závierka 2025
|
56 | 54 675 € | 2 392 € | 0 € | 0 € |
| 2792. |
Obec Dlžín Obec · závierka 2022
|
142 | 54 538 € | -60 737 € | — | — |
| 2793. |
Obec Slavoška Obec · závierka 2025
|
140 | 54 147 € | -7 462 € | — | — |
| 2794. |
Obec Počúvadlo Obec · závierka 2025
|
87 | 53 626 € | -3 680 € | 0 € | 0 € |
| 2795. |
Obec Vyšný Komárnik Obec · závierka 2025
|
67 | 53 414 € | 11 153 € | — | — |
| 2796. |
Obec Matysová Obec · závierka 2025
|
55 | 52 188 € | 478 € | 14 000 € | 255 € |
| 2797. |
Obec Potok Obec · závierka 2025
|
104 | 51 970 € | 3 741 € | — | — |
| 2798. |
Obec Majere Obec · závierka 2025
|
138 | 51 729 € | 16 616 € | — | — |
| 2799. |
Obec Petkovce Obec · závierka 2025
|
133 | 51 597 € | 628 € | 0 € | 0 € |
| 2800. |
Obec Liptovské Beharovce Obec · závierka 2025
|
101 | 51 566 € | -20 103 € | 0 € | 0 € |