Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1351. |
Obec Ratnovce Obec · závierka 2025
|
1 067 | 622 279 € | 32 653 € | 0 € | 0 € |
| 1352. |
Obec Senohrad Obec · závierka 2025
|
706 | 622 279 € | -58 746 € | 91 808 € | 130 € |
| 1353. |
Obec Veľké Dvorany Obec · závierka 2025
|
754 | 622 048 € | 8 888 € | 121 911 € | 162 € |
| 1354. |
Obec Liešťany Obec · závierka 2025
|
1 172 | 621 404 € | 43 207 € | 6 925 € | 6 € |
| 1355. |
Obec Prašník Obec · závierka 2025
|
817 | 620 914 € | -60 091 € | 0 € | 0 € |
| 1356. |
Obec Bobot Obec · závierka 2025
|
739 | 619 663 € | 35 685 € | 142 072 € | 192 € |
| 1357. |
Obec Figa Obec · závierka 2025
|
422 | 618 700 € | -25 013 € | 72 287 € | 171 € |
| 1358. |
Obec Kaplna Obec · závierka 2025
|
955 | 618 426 € | 26 317 € | 98 339 € | 103 € |
| 1359. |
Obec Gemerská Panica Obec · závierka 2025
|
566 | 617 424 € | 166 345 € | 43 348 € | 77 € |
| 1360. |
Obec Vaďovce Obec · závierka 2025
|
745 | 617 221 € | 35 185 € | 50 920 € | 68 € |
| 1361. |
Obec Kálnica Obec · závierka 2025
|
999 | 616 054 € | 5 758 € | 0 € | 0 € |
| 1362. |
Obec Dobrá Voda Obec · závierka 2025
|
783 | 613 771 € | 46 408 € | 8 793 € | 11 € |
| 1363. |
Obec Lúčka Obec · závierka 2025
|
687 | 613 471 € | 15 415 € | 0 € | 0 € |
| 1364. |
Obec Hôrka nad Váhom Obec · závierka 2025
|
782 | 613 136 € | -35 773 € | 0 € | 0 € |
| 1365. |
Obec Kuková Obec · závierka 2025
|
760 | 612 682 € | -33 447 € | — | — |
| 1366. |
Obec Gregorovce Obec · závierka 2025
|
947 | 612 628 € | 55 485 € | 129 000 € | 136 € |
| 1367. |
Obec Hontianske Tesáre Obec · závierka 2025
|
854 | 612 179 € | 35 487 € | 43 600 € | 51 € |
| 1368. |
Obec Nová Vieska Obec · závierka 2025
|
647 | 611 650 € | -16 573 € | 114 088 € | 176 € |
| 1369. |
Obec Vlková Obec · závierka 2025
|
1 005 | 611 553 € | 23 112 € | 123 544 € | 123 € |
| 1370. |
Obec Nový Ruskov Obec · závierka 2025
|
688 | 611 359 € | 7 175 € | 0 € | 0 € |
| 1371. |
Obec Ubľa Obec · závierka 2025
|
760 | 611 341 € | 46 063 € | 34 606 € | 46 € |
| 1372. |
Obec Dolné Lefantovce Obec · závierka 2025
|
713 | 610 744 € | 56 634 € | 12 182 € | 17 € |
| 1373. |
Obec Štrkovec Obec · závierka 2025
|
377 | 609 062 € | 1 295 € | 163 608 € | 434 € |
| 1374. |
Obec Hozelec Obec · závierka 2025
|
776 | 608 963 € | 14 148 € | 29 545 € | 38 € |
| 1375. |
Obec Záhorce Obec · závierka 2025
|
624 | 607 221 € | 4 838 € | 80 917 € | 130 € |
| 1376. |
Obec Malé Uherce Obec · závierka 2025
|
857 | 606 751 € | 17 282 € | — | — |
| 1377. |
Obec Veľké Ozorovce Obec · závierka 2025
|
735 | 606 666 € | 56 312 € | 0 € | 0 € |
| 1378. |
Obec Drnava Obec · závierka 2025
|
691 | 605 346 € | -11 358 € | 0 € | 0 € |
| 1379. |
Obec Lipovec Obec · závierka 2025
|
896 | 604 955 € | -16 878 € | 207 574 € | 232 € |
| 1380. |
Obec Martin nad Žitavou Obec · závierka 2025
|
584 | 602 839 € | -57 312 € | 228 896 € | 392 € |
| 1381. |
Obec Nemčiňany Obec · závierka 2023
|
676 | 602 685 € | -21 888 € | — | — |
| 1382. |
Obec Mierovo Obec · závierka 2025
|
456 | 602 408 € | 123 886 € | 0 € | 0 € |
| 1383. |
Obec Trávnik Obec · závierka 2025
|
639 | 601 546 € | 24 382 € | 10 696 € | 17 € |
| 1384. |
Obec Hradište pod Vrátnom Obec · závierka 2025
|
674 | 600 628 € | 5 194 € | 57 176 € | 85 € |
| 1385. |
Obec Lekárovce Obec · závierka 2025
|
835 | 600 472 € | -438 € | 0 € | 0 € |
| 1386. |
Obec Hankovce Obec · závierka 2025
|
436 | 600 443 € | -48 314 € | 0 € | 0 € |
| 1387. |
Obec Veľká Lúka Obec · závierka 2025
|
882 | 599 651 € | 88 393 € | 0 € | 0 € |
| 1388. |
Obec Plavé Vozokany Obec · závierka 2025
|
766 | 598 754 € | -32 979 € | 78 669 € | 103 € |
| 1389. |
Obec Rúbaň Obec · závierka 2025
|
886 | 598 700 € | 54 621 € | 26 355 € | 30 € |
| 1390. |
Obec Sklabiňa Obec · závierka 2024
|
646 | 598 508 € | -10 344 € | 49 960 € | 77 € |
| 1391. |
Obec Michal nad Žitavou Obec · závierka 2025
|
684 | 598 443 € | -21 084 € | 0 € | 0 € |
| 1392. |
Obec Poráč Obec · závierka 2025
|
1 007 | 596 862 € | 24 088 € | 70 000 € | 70 € |
| 1393. |
Obec Vajkovce Obec · závierka 2025
|
935 | 596 709 € | 31 034 € | 0 € | 0 € |
| 1394. |
Obec Modra nad Cirochou Obec · závierka 2024
|
940 | 596 090 € | -49 476 € | — | — |
| 1395. |
Obec Staré Hory Obec · závierka 2025
|
568 | 595 653 € | -1 030 € | 0 € | 0 € |
| 1396. |
Obec Šiba Obec · závierka 2025
|
629 | 595 524 € | -5 897 € | 8 923 € | 14 € |
| 1397. |
Obec Koškovce Obec · závierka 2025
|
517 | 594 214 € | 23 404 € | 50 000 € | 97 € |
| 1398. |
Obec Tachty Obec · závierka 2025
|
550 | 592 433 € | -2 117 € | 13 307 € | 24 € |
| 1399. |
Obec Braväcovo Obec · závierka 2025
|
621 | 592 301 € | 24 803 € | 108 553 € | 175 € |
| 1400. |
Obec Herľany Obec · závierka 2025
|
287 | 592 024 € | 12 335 € | — | — |