Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1401. |
Obec Švošov Obec · závierka 2025
|
869 | 591 881 € | 137 499 € | 84 988 € | 98 € |
| 1402. |
Obec Liptovská Kokava Obec · závierka 2025
|
875 | 591 507 € | -20 394 € | 0 € | 0 € |
| 1403. |
Obec Staré Obec · závierka 2025
|
771 | 589 897 € | 18 454 € | 52 423 € | 68 € |
| 1404. |
Obec Šurianky Obec · závierka 2025
|
573 | 589 255 € | -8 204 € | 81 132 € | 142 € |
| 1405. |
Obec Horné Štitáre Obec · závierka 2025
|
651 | 589 042 € | -1 611 € | 132 860 € | 204 € |
| 1406. |
Obec Danišovce Obec · závierka 2025
|
571 | 588 674 € | 38 877 € | 155 552 € | 272 € |
| 1407. |
Obec Oborín Obec · závierka 2025
|
685 | 588 213 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| 1408. |
Obec Čakany Obec · závierka 2025
|
640 | 588 142 € | 56 051 € | 0 € | 0 € |
| 1409. |
Obec Podlužany Obec · závierka 2025
|
954 | 587 867 € | -18 777 € | 0 € | 0 € |
| 1410. |
Obec Ostrý Grúň Obec · závierka 2025
|
542 | 587 476 € | -147 710 € | 142 555 € | 263 € |
| 1411. |
Obec Arnutovce Obec · závierka 2025
|
877 | 587 368 € | -39 183 € | 144 000 € | 164 € |
| 1412. |
Obec Nimnica Obec · závierka 2025
|
718 | 587 330 € | 33 782 € | 47 500 € | 66 € |
| 1413. |
Obec Nižná Kamenica Obec · závierka 2025
|
733 | 587 114 € | -60 458 € | 93 140 € | 127 € |
| 1414. |
Obec Vyšný Medzev Obec · závierka 2025
|
576 | 587 011 € | -64 020 € | 86 900 € | 151 € |
| 1415. |
Obec Hubošovce Obec · závierka 2025
|
530 | 585 036 € | -5 841 € | 68 300 € | 129 € |
| 1416. |
Obec Dolné Plachtince Obec · závierka 2025
|
593 | 585 017 € | 2 979 € | 46 320 € | 78 € |
| 1417. |
Obec Slepčany Obec · závierka 2024
|
845 | 584 819 € | -23 776 € | 70 045 € | 83 € |
| 1418. |
Obec Ložín Obec · závierka 2025
|
831 | 584 644 € | 81 169 € | 28 367 € | 34 € |
| 1419. |
Obec Čamovce Obec · závierka 2025
|
565 | 582 887 € | -51 093 € | 143 065 € | 253 € |
| 1420. |
Obec Domaňovce Obec · závierka 2025
|
914 | 582 683 € | 28 657 € | 101 488 € | 111 € |
| 1421. |
Obec Veľká Lehota Obec · závierka 2025
|
996 | 582 416 € | 15 097 € | 341 118 € | 342 € |
| 1422. |
Obec Lomná Obec · závierka 2025
|
976 | 582 125 € | 118 649 € | 101 000 € | 103 € |
| 1423. |
Obec Tôň Obec · závierka 2025
|
701 | 581 784 € | 26 194 € | 3 720 € | 5 € |
| 1424. |
Obec Hrušovany Obec · závierka 2025
|
1 047 | 581 235 € | 49 479 € | 10 180 € | 10 € |
| 1425. |
Obec Turček Obec · závierka 2025
|
621 | 580 844 € | 45 257 € | 85 500 € | 138 € |
| 1426. |
Obec Nižný Lánec Obec · závierka 2025
|
475 | 580 470 € | -19 302 € | 0 € | 0 € |
| 1427. |
Obec Stará Myjava Obec · závierka 2025
|
761 | 580 263 € | 29 254 € | 0 € | 0 € |
| 1428. |
Obec Veľký Lipník Obec · závierka 2025
|
903 | 579 960 € | 1 161 € | 214 952 € | 238 € |
| 1429. |
Obec Chľaba Obec · závierka 2025
|
695 | 579 226 € | -14 459 € | 201 002 € | 289 € |
| 1430. |
Obec Horné Trhovište Obec · závierka 2025
|
574 | 577 950 € | -36 996 € | 0 € | 0 € |
| 1431. |
Obec Spišské Hanušovce Obec · závierka 2025
|
769 | 577 935 € | -186 € | 45 956 € | 60 € |
| 1432. |
Obec Zbyňov Obec · závierka 2025
|
902 | 577 110 € | 26 976 € | 0 € | 0 € |
| 1433. |
Obec Stupné Obec · závierka 2025
|
690 | 575 989 € | 162 915 € | 45 199 € | 66 € |
| 1434. |
Obec Poloma Obec · závierka 2025
|
926 | 575 698 € | -17 816 € | 401 334 € | 433 € |
| 1435. |
Obec Nová Kelča Obec · závierka 2025
|
364 | 575 217 € | -136 971 € | 249 000 € | 684 € |
| 1436. |
Obec Rakovec nad Ondavou Obec · závierka 2025
|
997 | 573 118 € | -19 085 € | 0 € | 0 € |
| 1437. |
Obec Nová Sedlica Obec · závierka 2025
|
231 | 573 059 € | -69 204 € | 7 800 € | 34 € |
| 1438. |
Obec Chrabrany Obec · závierka 2025
|
941 | 572 421 € | -16 724 € | 139 070 € | 148 € |
| 1439. |
Obec Davidov Obec · závierka 2025
|
774 | 571 868 € | -5 821 € | 48 556 € | 63 € |
| 1440. |
Obec Čoltovo Obec · závierka 2025
|
461 | 571 434 € | -17 723 € | 43 893 € | 95 € |
| 1441. |
Obec Nováčany Obec · závierka 2025
|
765 | 570 821 € | -39 472 € | 41 994 € | 55 € |
| 1442. |
Obec Pavlice Obec · závierka 2025
|
525 | 570 494 € | 141 242 € | 0 € | 0 € |
| 1443. |
Obec Pušovce Obec · závierka 2025
|
567 | 570 014 € | 8 453 € | 22 108 € | 39 € |
| 1444. |
Obec Pernek Obec · závierka 2025
|
894 | 569 846 € | 16 964 € | 0 € | 0 € |
| 1445. |
Obec Mlynčeky Obec · závierka 2025
|
733 | 568 068 € | 11 001 € | 106 572 € | 145 € |
| 1446. |
Obec Košariská Obec · závierka 2025
|
415 | 567 941 € | 15 274 € | 0 € | 0 € |
| 1447. |
Obec Hrachovo Obec · závierka 2025
|
790 | 567 728 € | -48 736 € | 0 € | 0 € |
| 1448. |
Obec Horné Hámre Obec · závierka 2025
|
717 | 567 660 € | 12 165 € | 202 574 € | 283 € |
| 1449. |
Obec Dolné Trhovište Obec · závierka 2025
|
572 | 567 328 € | -10 905 € | 0 € | 0 € |
| 1450. |
Obec Ivachnová Obec · závierka 2025
|
772 | 566 774 € | 49 462 € | 0 € | 0 € |