Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1751. |
Obec Čeľadince Obec · závierka 2025
|
512 | 402 991 € | 802 € | 15 153 € | 30 € |
| 1752. |
Obec Tušice Obec · závierka 2025
|
658 | 402 695 € | -102 354 € | 66 885 € | 102 € |
| 1753. |
Obec Veľké Držkovce Obec · závierka 2025
|
630 | 402 523 € | -27 664 € | 67 068 € | 106 € |
| 1754. |
Obec Radimov Obec · závierka 2025
|
501 | 402 452 € | 35 946 € | 83 948 € | 168 € |
| 1755. |
Obec Hýľov Obec · závierka 2025
|
556 | 402 330 € | 15 978 € | 28 430 € | 51 € |
| 1756. |
Obec Šindliar Obec · závierka 2025
|
573 | 402 010 € | 11 818 € | — | — |
| 1757. |
Obec Vojka Obec · závierka 2025
|
557 | 401 862 € | 3 262 € | 0 € | 0 € |
| 1758. |
Obec Tisinec Obec · závierka 2025
|
487 | 401 794 € | 43 798 € | 17 690 € | 36 € |
| 1759. |
Obec Vlachovo Obec · závierka 2025
|
756 | 401 770 € | -68 695 € | 177 931 € | 235 € |
| 1760. |
Obec Oreské Obec · závierka 2025
|
397 | 400 250 € | -4 433 € | 99 372 € | 250 € |
| 1761. |
Obec Bukovec Obec · závierka 2025
|
900 | 399 746 € | 22 646 € | 0 € | 0 € |
| 1762. |
Obec Čelovce Obec · závierka 2025
|
415 | 399 542 € | -41 005 € | 14 875 € | 36 € |
| 1763. |
Obec Kučín Obec · závierka 2025
|
523 | 399 307 € | -24 534 € | 48 181 € | 92 € |
| 1764. |
Obec Sazdice Obec · závierka 2025
|
430 | 398 869 € | 30 445 € | 0 € | 0 € |
| 1765. |
Obec Okrúhle Obec · závierka 2025
|
556 | 398 434 € | -37 963 € | 209 099 € | 376 € |
| 1766. |
Obec Nadlice Obec · závierka 2025
|
581 | 398 164 € | -1 598 € | — | — |
| 1767. |
Obec Podhradie Obec · závierka 2025
|
672 | 397 000 € | -16 835 € | — | — |
| 1768. |
Obec Hrabkov Obec · závierka 2025
|
737 | 396 593 € | -29 444 € | 110 793 € | 150 € |
| 1769. |
Obec Dolinka Obec · závierka 2025
|
431 | 396 586 € | -64 665 € | 111 546 € | 259 € |
| 1770. |
Obec Podhorie Obec · závierka 2025
|
328 | 396 585 € | -52 227 € | 39 000 € | 119 € |
| 1771. |
Obec Dvorany nad Nitrou Obec · závierka 2025
|
830 | 396 503 € | -62 845 € | 0 € | 0 € |
| 1772. |
Obec Ovčiarsko Obec · závierka 2025
|
752 | 396 470 € | 38 198 € | 0 € | 0 € |
| 1773. |
Obec Vyšná Sitnica Obec · závierka 2025
|
322 | 396 458 € | -5 002 € | 90 406 € | 281 € |
| 1774. |
Obec Dlhá nad Kysucou Obec · závierka 2025
|
607 | 395 031 € | 58 450 € | 194 157 € | 320 € |
| 1775. |
Obec Beša Obec · závierka 2025
|
620 | 393 290 € | 15 937 € | 0 € | 0 € |
| 1776. |
Obec Dolný Chotár Obec · závierka 2025
|
359 | 393 070 € | -163 465 € | 88 382 € | 246 € |
| 1777. |
Obec Veľké Kršteňany Obec · závierka 2025
|
583 | 392 232 € | -18 306 € | 10 200 € | 17 € |
| 1778. |
Obec Kostolná - Záriečie Obec · závierka 2025
|
668 | 392 030 € | 7 556 € | 44 480 € | 67 € |
| 1779. |
Obec Martinček Obec · závierka 2025
|
472 | 391 046 € | -16 804 € | — | — |
| 1780. |
Mestská časť Košice - Džungľa Mestská časť · závierka 2025
|
797 | 390 021 € | 2 728 € | — | — |
| 1781. |
Obec Šterusy Obec · závierka 2025
|
447 | 389 963 € | 18 530 € | 0 € | 0 € |
| 1782. |
Obec Krásnovce Obec · závierka 2025
|
612 | 389 800 € | 9 555 € | 14 204 € | 23 € |
| 1783. |
Obec Medveďov Obec · závierka 2025
|
529 | 389 767 € | -16 298 € | 0 € | 0 € |
| 1784. |
Obec Dedinka Obec · závierka 2025
|
623 | 389 724 € | 23 303 € | 0 € | 0 € |
| 1785. |
Obec Horná Ves Obec · závierka 2025
|
634 | 389 686 € | 4 884 € | 0 € | 0 € |
| 1786. |
Obec Voznica Obec · závierka 2025
|
650 | 389 418 € | 4 572 € | 0 € | 0 € |
| 1787. |
Obec Kalameny Obec · závierka 2025
|
413 | 389 264 € | 28 943 € | — | — |
| 1788. |
Obec Štvrtok Obec · závierka 2025
|
481 | 388 369 € | 7 726 € | 33 726 € | 70 € |
| 1789. |
Obec Smolnícka Huta Obec · závierka 2025
|
470 | 388 222 € | 114 € | 14 000 € | 30 € |
| 1790. |
Obec Dlhá nad Váhom Obec · závierka 2025
|
922 | 387 853 € | -10 687 € | 75 737 € | 82 € |
| 1791. |
Obec Pastovce Obec · závierka 2025
|
482 | 387 616 € | 8 116 € | 17 098 € | 35 € |
| 1792. |
Obec Liptovská Sielnica Obec · závierka 2025
|
566 | 386 922 € | -50 782 € | 0 € | 0 € |
| 1793. |
Obec Hrabovec Obec · závierka 2025
|
494 | 386 903 € | 21 026 € | 97 791 € | 198 € |
| 1794. |
Obec Železná Breznica Obec · závierka 2025
|
535 | 386 826 € | 38 741 € | 0 € | 0 € |
| 1795. |
Obec Červená Voda Obec · závierka 2025
|
542 | 386 502 € | 29 545 € | 171 900 € | 317 € |
| 1796. |
Obec Kobeliarovo Obec · závierka 2025
|
512 | 386 343 € | 48 073 € | 4 220 € | 8 € |
| 1797. |
Obec Belina Obec · závierka 2025
|
633 | 385 299 € | 25 428 € | 4 295 € | 7 € |
| 1798. |
Obec Kravany nad Dunajom Obec · závierka 2025
|
704 | 385 283 € | -6 518 € | 132 684 € | 188 € |
| 1799. |
Obec Klokoč Obec · závierka 2025
|
472 | 384 973 € | -65 351 € | 0 € | 0 € |
| 1800. |
Obec Jalšové Obec · závierka 2025
|
475 | 384 417 € | -12 489 € | 32 773 € | 69 € |