Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1801. |
Obec Hervartov Obec · závierka 2025
|
522 | 383 983 € | 28 482 € | 115 778 € | 222 € |
| 1802. |
Obec Baška Obec · závierka 2025
|
807 | 383 160 € | 38 582 € | 78 485 € | 97 € |
| 1803. |
Obec Livinské Opatovce Obec · závierka 2025
|
272 | 382 600 € | 95 632 € | 0 € | 0 € |
| 1804. |
Obec Zbrojníky Obec · závierka 2025
|
487 | 382 403 € | 27 146 € | 0 € | 0 € |
| 1805. |
Obec Horné Turovce Obec · závierka 2025
|
556 | 381 497 € | 9 997 € | 8 252 € | 15 € |
| 1806. |
Obec Veľká Franková Obec · závierka 2025
|
327 | 381 402 € | 8 574 € | 69 976 € | 214 € |
| 1807. |
Obec Chlmec Obec · závierka 2025
|
584 | 380 569 € | -65 779 € | — | — |
| 1808. |
Obec Malá Mača Obec · závierka 2025
|
587 | 378 884 € | 12 758 € | — | — |
| 1809. |
Obec Bačka Obec · závierka 2025
|
576 | 378 657 € | -13 452 € | 2 400 € | 4 € |
| 1810. |
Obec Obeckov Obec · závierka 2025
|
442 | 378 592 € | 10 414 € | 68 920 € | 156 € |
| 1811. |
Obec Smrečany Obec · závierka 2025
|
698 | 378 571 € | 41 420 € | 64 052 € | 92 € |
| 1812. |
Obec Klubina Obec · závierka 2025
|
556 | 377 681 € | 11 210 € | 0 € | 0 € |
| 1813. |
Obec Lipník Obec · závierka 2025
|
599 | 376 470 € | -3 091 € | 14 127 € | 24 € |
| 1814. |
Obec Veľké Slemence Obec · závierka 2025
|
580 | 376 149 € | -11 862 € | 0 € | 0 € |
| 1815. |
Obec Králiky Obec · závierka 2025
|
713 | 376 064 € | -21 213 € | 17 513 € | 25 € |
| 1816. |
Obec Vyšný Klátov Obec · závierka 2025
|
496 | 376 058 € | -38 694 € | 13 242 € | 27 € |
| 1817. |
Obec Tušická Nová Ves Obec · závierka 2025
|
510 | 375 923 € | -60 546 € | 137 244 € | 269 € |
| 1818. |
Obec Závada Obec · závierka 2025
|
554 | 375 785 € | -7 391 € | 0 € | 0 € |
| 1819. |
Obec Píla Obec · závierka 2025
|
372 | 375 707 € | 75 988 € | 0 € | 0 € |
| 1820. |
Obec Jurová Obec · závierka 2025
|
476 | 374 543 € | -2 651 € | 0 € | 0 € |
| 1821. |
Obec Orešany Obec · závierka 2025
|
316 | 374 468 € | 24 677 € | 62 233 € | 197 € |
| 1822. |
Obec Štefanovičová Obec · závierka 2025
|
357 | 374 346 € | 53 568 € | 0 € | 0 € |
| 1823. |
Obec Bystrá Obec · závierka 2025
|
156 | 374 215 € | 16 118 € | 34 988 € | 224 € |
| 1824. |
Obec Veľká Čausa Obec · závierka 2025
|
550 | 373 209 € | 52 651 € | 0 € | 0 € |
| 1825. |
Obec Lipníky Obec · závierka 2025
|
599 | 372 223 € | 45 320 € | 0 € | 0 € |
| 1826. |
Obec Holiare Obec · závierka 2025
|
454 | 371 098 € | 12 948 € | 37 225 € | 82 € |
| 1827. |
Obec Bodíky Obec · závierka 2025
|
291 | 369 800 € | 74 582 € | 2 210 € | 8 € |
| 1828. |
Obec Lehôtka pod Brehmi Obec · závierka 2025
|
404 | 369 118 € | 122 352 € | 26 680 € | 66 € |
| 1829. |
Obec Radošovce Obec · závierka 2025
|
383 | 368 744 € | 19 878 € | 0 € | 0 € |
| 1830. |
Obec Malé Vozokany Obec · závierka 2025
|
367 | 368 563 € | 4 809 € | 36 604 € | 100 € |
| 1831. |
Obec Ducové Obec · závierka 2025
|
479 | 368 460 € | 5 376 € | 0 € | 0 € |
| 1832. |
Obec Pavlovce Obec · závierka 2025
|
429 | 368 414 € | 56 322 € | 0 € | 0 € |
| 1833. |
Obec Ješkova Ves Obec · závierka 2025
|
488 | 368 349 € | 51 300 € | 0 € | 0 € |
| 1834. |
Obec Nedanovce Obec · závierka 2025
|
614 | 367 912 € | -26 461 € | — | — |
| 1835. |
Obec Nemešany Obec · závierka 2025
|
507 | 367 569 € | -1 507 € | 65 684 € | 130 € |
| 1836. |
Obec Veľká Ves nad Ipľom Obec · závierka 2025
|
447 | 367 295 € | -16 033 € | 0 € | 0 € |
| 1837. |
Obec Ďačov Obec · závierka 2025
|
738 | 366 942 € | 17 280 € | 0 € | 0 € |
| 1838. |
Obec Nemcovce Obec · závierka 2025
|
476 | 366 835 € | 9 090 € | 0 € | 0 € |
| 1839. |
Obec Ilija Obec · závierka 2025
|
354 | 365 866 € | 34 314 € | 38 381 € | 108 € |
| 1840. |
Obec Kočín - Lančár Obec · závierka 2025
|
504 | 364 414 € | 19 959 € | 80 777 € | 160 € |
| 1841. |
Obec Hoste Obec · závierka 2025
|
443 | 363 760 € | -21 008 € | 27 012 € | 61 € |
| 1842. |
Obec Krčava Obec · závierka 2025
|
436 | 363 629 € | -38 997 € | 76 372 € | 175 € |
| 1843. |
Obec Rožňavské Bystré Obec · závierka 2025
|
538 | 363 594 € | 13 471 € | 30 000 € | 56 € |
| 1844. |
Obec Šútovo Obec · závierka 2025
|
498 | 363 492 € | -18 737 € | 0 € | 0 € |
| 1845. |
Obec Sikenica Obec · závierka 2025
|
589 | 363 174 € | -85 039 € | 0 € | 0 € |
| 1846. |
Obec Turčianske Jaseno Obec · závierka 2025
|
478 | 362 730 € | 22 407 € | 91 134 € | 191 € |
| 1847. |
Obec Timoradza Obec · závierka 2025
|
487 | 362 056 € | 10 740 € | 128 € | 0 € |
| 1848. |
Obec Horné Vestenice Obec · závierka 2025
|
609 | 361 616 € | -14 298 € | — | — |
| 1849. |
Obec Radvaň nad Laborcom Obec · závierka 2025
|
508 | 361 558 € | 48 508 € | 17 064 € | 34 € |
| 1850. |
Obec Vernár Obec · závierka 2025
|
545 | 361 283 € | -37 594 € | 0 € | 0 € |