Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1851. |
Obec Strážne Obec · závierka 2025
|
563 | 361 028 € | 19 610 € | 21 032 € | 37 € |
| 1852. |
Obec Falkušovce Obec · závierka 2025
|
665 | 359 945 € | 4 573 € | 68 749 € | 103 € |
| 1853. |
Obec Orovnica Obec · závierka 2025
|
511 | 359 661 € | 14 380 € | 167 200 € | 327 € |
| 1854. |
Obec Hažín nad Cirochou Obec · závierka 2025
|
649 | 359 478 € | -1 900 € | 17 920 € | 28 € |
| 1855. |
Obec Forbasy Obec · závierka 2025
|
450 | 359 124 € | 10 882 € | 53 005 € | 118 € |
| 1856. |
Obec Bukovec Obec · závierka 2025
|
418 | 358 607 € | 30 628 € | 0 € | 0 € |
| 1857. |
Obec Kuraľany Obec · závierka 2025
|
438 | 358 584 € | 55 080 € | 62 523 € | 143 € |
| 1858. |
Obec Rakovnica Obec · závierka 2025
|
587 | 357 073 € | -11 855 € | 66 200 € | 113 € |
| 1859. |
Obec Tuhrina Obec · závierka 2021
|
563 | 357 064 € | 46 115 € | 218 578 € | 388 € |
| 1860. |
Obec Oľšov Obec · závierka 2025
|
363 | 356 972 € | -24 921 € | 29 452 € | 81 € |
| 1861. |
Obec Nevoľné Obec · závierka 2025
|
387 | 355 577 € | -2 034 € | 25 000 € | 65 € |
| 1862. |
Obec Báč Obec · závierka 2024
|
558 | 353 097 € | 10 408 € | 85 424 € | 153 € |
| 1863. |
Obec Rajčany Obec · závierka 2025
|
534 | 352 033 € | -11 054 € | — | — |
| 1864. |
Obec Radôstka Obec · závierka 2025
|
777 | 351 096 € | 31 263 € | 113 349 € | 146 € |
| 1865. |
Obec Malá Tŕňa Obec · závierka 2025
|
340 | 350 721 € | -30 804 € | 68 936 € | 203 € |
| 1866. |
Obec Muľa Obec · závierka 2025
|
356 | 350 433 € | -217 290 € | 108 134 € | 304 € |
| 1867. |
Obec Kolonica Obec · závierka 2025
|
521 | 350 120 € | -15 370 € | 51 220 € | 98 € |
| 1868. |
Obec Viničky Obec · závierka 2025
|
442 | 349 630 € | -14 745 € | 0 € | 0 € |
| 1869. |
Obec Horná Lehota Obec · závierka 2025
|
591 | 349 560 € | -6 671 € | 8 598 € | 15 € |
| 1870. |
Obec Habura Obec · závierka 2025
|
442 | 349 075 € | -10 046 € | 59 761 € | 135 € |
| 1871. |
Obec Melek Obec · závierka 2025
|
564 | 348 377 € | 19 215 € | 0 € | 0 € |
| 1872. |
Obec Remetské Hámre Obec · závierka 2025
|
537 | 348 335 € | -12 653 € | 45 303 € | 84 € |
| 1873. |
Obec Horný Lieskov Obec · závierka 2025
|
507 | 347 656 € | 13 624 € | 23 881 € | 47 € |
| 1874. |
Obec Tuhár Obec · závierka 2025
|
324 | 345 780 € | 65 476 € | 0 € | 0 € |
| 1875. |
Obec Šrobárová Obec · závierka 2023
|
486 | 345 758 € | -13 073 € | 45 692 € | 94 € |
| 1876. |
Obec Varadka Obec · závierka 2025
|
249 | 345 430 € | -5 442 € | 130 305 € | 523 € |
| 1877. |
Obec Ratkovce Obec · závierka 2025
|
365 | 344 854 € | 36 670 € | 0 € | 0 € |
| 1878. |
Obec Nižný Mirošov Obec · závierka 2025
|
263 | 344 765 € | 33 811 € | 30 074 € | 114 € |
| 1879. |
Obec Kolinovce Obec · závierka 2025
|
584 | 344 332 € | -5 482 € | 23 990 € | 41 € |
| 1880. |
Obec Malý Lipník Obec · závierka 2025
|
490 | 344 311 € | 36 158 € | 0 € | 0 € |
| 1881. |
Obec Čučma Obec · závierka 2025
|
575 | 344 117 € | 22 548 € | 0 € | 0 € |
| 1882. |
Obec Pažiť Obec · závierka 2025
|
504 | 343 574 € | -2 137 € | 13 334 € | 26 € |
| 1883. |
Obec Veľké Hoste Obec · závierka 2025
|
522 | 343 521 € | -5 000 € | 0 € | 0 € |
| 1884. |
Obec Hokovce Obec · závierka 2025
|
510 | 343 516 € | -10 055 € | 3 € | 0 € |
| 1885. |
Obec Mankovce Obec · závierka 2025
|
508 | 343 383 € | -19 277 € | 59 348 € | 117 € |
| 1886. |
Obec Vígľašská Huta - Kalinka Obec · závierka 2025
|
338 | 343 375 € | -15 238 € | 0 € | 0 € |
| 1887. |
Obec Komárov Obec · závierka 2025
|
475 | 342 887 € | -37 787 € | 45 504 € | 96 € |
| 1888. |
Obec Vieska nad Žitavou Obec · závierka 2025
|
427 | 342 671 € | -9 222 € | 111 142 € | 260 € |
| 1889. |
Obec Malé Kozmálovce Obec · závierka 2025
|
369 | 342 558 € | 57 821 € | 30 000 € | 81 € |
| 1890. |
Obec Kšinná Obec · závierka 2025
|
462 | 342 362 € | -4 758 € | 0 € | 0 € |
| 1891. |
Obec Tŕnie Obec · závierka 2025
|
441 | 342 311 € | -21 990 € | 30 000 € | 68 € |
| 1892. |
Obec Vaľkovňa Obec · závierka 2025
|
393 | 341 914 € | 4 383 € | 0 € | 0 € |
| 1893. |
Obec Maťovské Vojkovce Obec · závierka 2025
|
694 | 341 902 € | 40 279 € | 0 € | 0 € |
| 1894. |
Obec Zemplínske Kopčany Obec · závierka 2025
|
531 | 341 832 € | -27 343 € | 0 € | 0 € |
| 1895. |
Obec Hromoš Obec · závierka 2025
|
512 | 341 798 € | 8 520 € | 24 270 € | 47 € |
| 1896. |
Obec Zbojné Obec · závierka 2025
|
163 | 341 384 € | 246 884 € | 0 € | 0 € |
| 1897. |
Obec Rovensko Obec · závierka 2025
|
434 | 340 705 € | 4 731 € | 60 997 € | 141 € |
| 1898. |
Obec Merník Obec · závierka 2025
|
581 | 340 534 € | 23 071 € | — | — |
| 1899. |
Obec Plechotice Obec · závierka 2025
|
743 | 340 495 € | -67 103 € | 43 802 € | 59 € |
| 1900. |
Obec Kľúčovec Obec · závierka 2025
|
340 | 340 248 € | 24 310 € | 0 € | 0 € |