Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1901. |
Obec Modrová Obec · závierka 2025
|
475 | 339 971 € | -3 182 € | 0 € | 0 € |
| 1902. |
Obec Ihráč Obec · závierka 2025
|
462 | 339 054 € | -9 273 € | 0 € | 0 € |
| 1903. |
Obec Jablonové Obec · závierka 2025
|
885 | 338 737 € | 528 € | 0 € | 0 € |
| 1904. |
Obec Nová Ves nad Váhom Obec · závierka 2025
|
560 | 338 199 € | 32 335 € | 0 € | 0 € |
| 1905. |
Obec Vaniškovce Obec · závierka 2025
|
407 | 337 335 € | 5 200 € | 0 € | 0 € |
| 1906. |
Obec Duplín Obec · závierka 2025
|
510 | 337 067 € | -4 411 € | 0 € | 0 € |
| 1907. |
Obec Krásna Lúka Obec · závierka 2025
|
642 | 336 699 € | -47 005 € | 0 € | 0 € |
| 1908. |
Obec Kružno Obec · závierka 2025
|
359 | 335 585 € | 2 552 € | 0 € | 0 € |
| 1909. |
Obec Kostolná Ves Obec · závierka 2025
|
495 | 335 174 € | 8 291 € | 61 587 € | 124 € |
| 1910. |
Obec Mokrá Lúka Obec · závierka 2025
|
544 | 334 579 € | -93 522 € | 0 € | 0 € |
| 1911. |
Obec Zbudza Obec · závierka 2025
|
510 | 334 349 € | -20 753 € | 89 760 € | 176 € |
| 1912. |
Obec Nedašovce Obec · závierka 2025
|
419 | 333 987 € | 15 603 € | 0 € | 0 € |
| 1913. |
Obec Mokroluh Obec · závierka 2025
|
756 | 333 357 € | -15 499 € | 0 € | 0 € |
| 1914. |
Obec Rokytov Obec · závierka 2025
|
557 | 332 097 € | -31 831 € | 25 000 € | 45 € |
| 1915. |
Obec Šarišské Sokolovce Obec · závierka 2025
|
670 | 332 001 € | 40 497 € | 180 571 € | 270 € |
| 1916. |
Obec Obišovce Obec · závierka 2025
|
491 | 331 307 € | -30 348 € | 0 € | 0 € |
| 1917. |
Obec Porúbka Obec · závierka 2025
|
531 | 331 176 € | -7 862 € | 58 731 € | 111 € |
| 1918. |
Obec Podkriváň Obec · závierka 2025
|
558 | 329 674 € | -57 763 € | 125 004 € | 224 € |
| 1919. |
Obec Lúčky Obec · závierka 2025
|
594 | 329 357 € | 25 587 € | 35 995 € | 61 € |
| 1920. |
Obec Milhosť Obec · závierka 2025
|
405 | 328 324 € | -89 301 € | 0 € | 0 € |
| 1921. |
Obec Dubinné Obec · závierka 2025
|
337 | 328 301 € | -12 737 € | 89 999 € | 267 € |
| 1922. |
Obec Rakovo Obec · závierka 2025
|
422 | 328 175 € | -6 318 € | 52 531 € | 124 € |
| 1923. |
Obec Proč Obec · závierka 2025
|
403 | 327 935 € | -36 722 € | 0 € | 0 € |
| 1924. |
Obec Čavoj Obec · závierka 2025
|
492 | 327 187 € | -11 061 € | 166 820 € | 339 € |
| 1925. |
Obec Borová Obec · závierka 2025
|
452 | 326 764 € | 20 849 € | 0 € | 0 € |
| 1926. |
Obec Naháč Obec · závierka 2024
|
398 | 325 827 € | 125 114 € | 94 559 € | 238 € |
| 1927. |
Obec Brehov Obec · závierka 2025
|
557 | 325 812 € | -10 453 € | 43 136 € | 77 € |
| 1928. |
Obec Matiaška Obec · závierka 2025
|
288 | 325 606 € | -6 977 € | 8 400 € | 29 € |
| 1929. |
Obec Lazisko Obec · závierka 2025
|
375 | 325 368 € | -8 239 € | 0 € | 0 € |
| 1930. |
Obec Krajná Poľana Obec · závierka 2025
|
229 | 325 091 € | 1 419 € | — | — |
| 1931. |
Obec Lukavica Obec · závierka 2025
|
370 | 324 554 € | -19 898 € | 115 500 € | 312 € |
| 1932. |
Obec Podhradík Obec · závierka 2025
|
434 | 323 848 € | -21 886 € | 0 € | 0 € |
| 1933. |
Obec Hažín Obec · závierka 2025
|
468 | 323 690 € | 13 844 € | 82 475 € | 176 € |
| 1934. |
Obec Bartošova Lehôtka Obec · závierka 2025
|
339 | 323 547 € | 23 799 € | 44 450 € | 131 € |
| 1935. |
Obec Žiar Obec · závierka 2025
|
486 | 323 531 € | 4 582 € | 71 520 € | 147 € |
| 1936. |
Obec Sap Obec · závierka 2023
|
503 | 323 404 € | 28 804 € | 83 440 € | 166 € |
| 1937. |
Obec Henckovce Obec · závierka 2025
|
382 | 322 742 € | 16 950 € | — | — |
| 1938. |
Obec Smilno Obec · závierka 2025
|
704 | 322 535 € | 19 713 € | 0 € | 0 € |
| 1939. |
Obec Mníšek nad Popradom Obec · závierka 2025
|
589 | 322 199 € | 3 425 € | 0 € | 0 € |
| 1940. |
Obec Šalov Obec · závierka 2024
|
361 | 321 696 € | 14 043 € | 132 990 € | 368 € |
| 1941. |
Obec Údol Obec · závierka 2025
|
374 | 321 581 € | 22 079 € | 13 976 € | 37 € |
| 1942. |
Obec Virt Obec · závierka 2025
|
324 | 321 382 € | -11 078 € | 19 420 € | 60 € |
| 1943. |
Obec Komárany Obec · závierka 2025
|
501 | 321 069 € | 3 078 € | 80 269 € | 160 € |
| 1944. |
Obec Blahová Obec · závierka 2024
|
468 | 320 936 € | 2 422 € | 0 € | 0 € |
| 1945. |
Obec Krásno Obec · závierka 2025
|
506 | 320 721 € | 25 466 € | 138 755 € | 274 € |
| 1946. |
Obec Baďan Obec · závierka 2025
|
147 | 320 191 € | 41 577 € | 79 595 € | 541 € |
| 1947. |
Obec Slaská Obec · závierka 2025
|
560 | 319 717 € | -3 558 € | 18 146 € | 32 € |
| 1948. |
Obec Choňkovce Obec · závierka 2025
|
508 | 319 279 € | -30 793 € | 0 € | 0 € |
| 1949. |
Obec Hrušov Obec · závierka 2025
|
323 | 319 229 € | -38 497 € | 0 € | 0 € |
| 1950. |
Obec Čabiny Obec · závierka 2025
|
286 | 318 463 € | -5 215 € | 80 763 € | 282 € |