Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001. |
Obec Veterná Poruba Obec · závierka 2025
|
358 | 297 401 € | 32 038 € | 12 184 € | 34 € |
| 2002. |
Obec Kalnište Obec · závierka 2025
|
498 | 297 213 € | -5 407 € | 53 591 € | 108 € |
| 2003. |
Obec Vojkovce Obec · závierka 2025
|
411 | 297 085 € | 13 503 € | 46 301 € | 113 € |
| 2004. |
Obec Chvojnica Obec · závierka 2025
|
317 | 296 086 € | 12 059 € | — | — |
| 2005. |
Obec Gôtovany Obec · závierka 2025
|
513 | 296 050 € | 30 788 € | 0 € | 0 € |
| 2006. |
Obec Trnava pri Laborci Obec · závierka 2025
|
646 | 295 812 € | -6 725 € | 3 500 € | 5 € |
| 2007. |
Obec Chrastné Obec · závierka 2025
|
759 | 294 639 € | -9 033 € | 107 500 € | 142 € |
| 2008. |
Obec Majerovce Obec · závierka 2025
|
433 | 294 318 € | -3 742 € | 152 744 € | 353 € |
| 2009. |
Obec Lopašov Obec · závierka 2025
|
332 | 294 274 € | -16 052 € | 86 883 € | 262 € |
| 2010. |
Obec Závadka Obec · závierka 2025
|
427 | 294 207 € | -4 948 € | 5 760 € | 13 € |
| 2011. |
Obec Pitelová Obec · závierka 2025
|
605 | 294 055 € | -25 357 € | 68 601 € | 113 € |
| 2012. |
Obec Nezbudská Lúčka Obec · závierka 2025
|
397 | 292 992 € | 8 790 € | 3 301 € | 8 € |
| 2013. |
Obec Ruskovce Obec · závierka 2025
|
511 | 292 979 € | -17 382 € | 29 700 € | 58 € |
| 2014. |
Obec Rad Obec · závierka 2025
|
480 | 290 897 € | 17 098 € | 0 € | 0 € |
| 2015. |
Obec Beša Obec · závierka 2025
|
362 | 290 398 € | -48 126 € | 82 773 € | 229 € |
| 2016. |
Obec Nitra nad Ipľom Obec · závierka 2025
|
378 | 290 177 € | -482 € | 109 837 € | 291 € |
| 2017. |
Obec Kačanov Obec · závierka 2025
|
557 | 289 746 € | 6 822 € | 83 891 € | 151 € |
| 2018. |
Obec Šútovce Obec · závierka 2025
|
461 | 289 404 € | -1 236 € | 45 987 € | 100 € |
| 2019. |
Obec Zatín Obec · závierka 2025
|
708 | 289 209 € | -3 188 € | 0 € | 0 € |
| 2020. |
Obec Ladmovce Obec · závierka 2025
|
304 | 289 105 € | 33 018 € | 0 € | 0 € |
| 2021. |
Obec Rumince Obec · závierka 2025
|
347 | 288 969 € | -4 905 € | 28 200 € | 81 € |
| 2022. |
Obec Nižná Hutka Obec · závierka 2025
|
623 | 288 850 € | -14 263 € | 100 386 € | 161 € |
| 2023. |
Obec Rimavské Brezovo Obec · závierka 2025
|
506 | 288 561 € | 5 589 € | 0 € | 0 € |
| 2024. |
Obec Brestov Obec · závierka 2025
|
564 | 288 068 € | -12 374 € | 58 172 € | 103 € |
| 2025. |
Obec Bunkovce Obec · závierka 2025
|
380 | 287 894 € | 58 821 € | 30 938 € | 81 € |
| 2026. |
Obec Hankovce Obec · závierka 2025
|
496 | 287 167 € | -14 856 € | 23 919 € | 48 € |
| 2027. |
Obec Chudá Lehota Obec · závierka 2025
|
224 | 286 097 € | -5 852 € | 0 € | 0 € |
| 2028. |
Obec Tajná Obec · závierka 2025
|
282 | 286 036 € | 19 718 € | 24 139 € | 86 € |
| 2029. |
Obec Čeláre Obec · závierka 2025
|
520 | 285 972 € | -8 674 € | 31 732 € | 61 € |
| 2030. |
Obec Bara Obec · závierka 2025
|
260 | 285 504 € | 47 636 € | 11 521 € | 44 € |
| 2031. |
Obec Drženice Obec · závierka 2025
|
393 | 285 251 € | 906 € | 0 € | 0 € |
| 2032. |
Obec Vrícko Obec · závierka 2025
|
440 | 285 053 € | 3 457 € | 66 000 € | 150 € |
| 2033. |
Obec Sečianky Obec · závierka 2025
|
327 | 284 963 € | -18 505 € | 43 407 € | 133 € |
| 2034. |
Obec Želmanovce Obec · závierka 2025
|
317 | 284 913 € | -29 170 € | 34 029 € | 107 € |
| 2035. |
Mestská časť Košice-Kavečany Mestská časť · závierka 2025
|
1 388 | 284 083 € | -18 029 € | 70 153 € | 51 € |
| 2036. |
Obec Horná Mičiná Obec · závierka 2025
|
692 | 283 835 € | 4 627 € | 47 956 € | 69 € |
| 2037. |
Obec Horná Breznica Obec · závierka 2025
|
500 | 283 053 € | 31 153 € | 0 € | 0 € |
| 2038. |
Obec Lieskovec Obec · závierka 2025
|
412 | 281 703 € | -21 560 € | 33 537 € | 81 € |
| 2039. |
Obec Malý Kamenec Obec · závierka 2025
|
399 | 281 513 € | 4 735 € | 96 242 € | 241 € |
| 2040. |
Obec Čermany Obec · závierka 2025
|
369 | 281 004 € | 50 980 € | 97 782 € | 265 € |
| 2041. |
Obec Veľké Vozokany Obec · závierka 2023
|
419 | 280 068 € | 9 656 € | 112 502 € | 269 € |
| 2042. |
Obec Pašková Obec · závierka 2025
|
328 | 279 812 € | -48 564 € | 81 329 € | 248 € |
| 2043. |
Obec Hudcovce Obec · závierka 2025
|
374 | 279 394 € | -5 302 € | 72 262 € | 193 € |
| 2044. |
Obec Hrabovčík Obec · závierka 2025
|
321 | 278 927 € | -8 339 € | 59 987 € | 187 € |
| 2045. |
Obec Bašovce Obec · závierka 2025
|
334 | 278 718 € | -566 117 € | 300 000 € | 898 € |
| 2046. |
Obec Kravany Obec · závierka 2025
|
375 | 277 639 € | -35 161 € | 0 € | 0 € |
| 2047. |
Obec Torysky Obec · závierka 2025
|
318 | 276 292 € | 19 819 € | 35 070 € | 110 € |
| 2048. |
Obec Vyšná Hutka Obec · závierka 2025
|
570 | 275 802 € | -2 480 € | 7 417 € | 13 € |
| 2049. |
Obec Malý Čepčín Obec · závierka 2025
|
532 | 275 764 € | 103 € | — | — |
| 2050. |
Obec Vislanka Obec · závierka 2025
|
251 | 274 601 € | 8 629 € | 15 931 € | 63 € |