Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2051. |
Obec Banský Studenec Obec · závierka 2025
|
458 | 274 262 € | 34 323 € | 0 € | 0 € |
| 2052. |
Obec Porúbka Obec · závierka 2025
|
392 | 274 060 € | -5 585 € | 14 600 € | 37 € |
| 2053. |
Obec Miňovce Obec · závierka 2025
|
339 | 273 656 € | -8 457 € | 3 000 € | 9 € |
| 2054. |
Obec Kurimany Obec · závierka 2025
|
386 | 273 444 € | -10 186 € | 33 572 € | 87 € |
| 2055. |
Obec Kopernica Obec · závierka 2025
|
384 | 272 841 € | 2 869 € | — | — |
| 2056. |
Obec Zemplín Obec · závierka 2025
|
378 | 272 752 € | -5 745 € | 30 000 € | 79 € |
| 2057. |
Obec Kochanovce Obec · závierka 2025
|
256 | 272 322 € | 15 467 € | 179 335 € | 701 € |
| 2058. |
Obec Otročok Obec · závierka 2025
|
319 | 272 046 € | 3 527 € | 0 € | 0 € |
| 2059. |
Obec Kostoľany pod Tribečom Obec · závierka 2025
|
334 | 271 960 € | -18 521 € | 0 € | 0 € |
| 2060. |
Obec Pozba Obec · závierka 2025
|
444 | 271 507 € | -22 257 € | 0 € | 0 € |
| 2061. |
Obec Uhorská Ves Obec · závierka 2025
|
561 | 270 840 € | 5 835 € | 0 € | 0 € |
| 2062. |
Obec Rudinka Obec · závierka 2025
|
419 | 270 818 € | -143 € | — | — |
| 2063. |
Obec Zubné Obec · závierka 2025
|
342 | 270 229 € | 4 836 € | 52 681 € | 154 € |
| 2064. |
Obec Hrachovište Obec · závierka 2025
|
632 | 270 191 € | -5 167 € | 0 € | 0 € |
| 2065. |
Obec Kaľava Obec · závierka 2025
|
401 | 269 656 € | -7 827 € | 0 € | 0 € |
| 2066. |
Mestská časť Košice-Lorinčík Mestská časť · závierka 2025
|
1 290 | 269 596 € | -14 301 € | 20 000 € | 16 € |
| 2067. |
Obec Diaková Obec · závierka 2025
|
595 | 269 343 € | 25 850 € | — | — |
| 2068. |
Obec České Brezovo Obec · závierka 2025
|
435 | 269 333 € | -47 350 € | 47 000 € | 108 € |
| 2069. |
Obec Seč Obec · závierka 2025
|
392 | 269 326 € | 11 721 € | 75 080 € | 192 € |
| 2070. |
Obec Kečovo Obec · závierka 2025
|
302 | 269 045 € | 29 890 € | 23 413 € | 78 € |
| 2071. |
Obec Brusnica Obec · závierka 2025
|
292 | 268 421 € | 12 912 € | 89 976 € | 308 € |
| 2072. |
Obec Chmeľovec Obec · závierka 2025
|
485 | 268 304 € | 20 850 € | 0 € | 0 € |
| 2073. |
Obec Šivetice Obec · závierka 2025
|
346 | 268 170 € | -4 944 € | 10 000 € | 29 € |
| 2074. |
Obec Malé Kršteňany Obec · závierka 2025
|
525 | 268 056 € | -17 328 € | 21 748 € | 41 € |
| 2075. |
Obec Dubové Obec · závierka 2025
|
412 | 266 874 € | 13 339 € | 50 000 € | 121 € |
| 2076. |
Obec Slavec Obec · závierka 2025
|
466 | 266 709 € | -9 776 € | — | — |
| 2077. |
Obec Kamenné Kosihy Obec · závierka 2025
|
355 | 266 239 € | -5 075 € | 8 150 € | 23 € |
| 2078. |
Obec Kordíky Obec · závierka 2025
|
510 | 266 141 € | -2 624 € | 0 € | 0 € |
| 2079. |
Obec Dedinky Obec · závierka 2025
|
224 | 265 739 € | -63 104 € | 40 127 € | 179 € |
| 2080. |
Obec Sikenička Obec · závierka 2025
|
420 | 265 055 € | 27 200 € | 18 402 € | 44 € |
| 2081. |
Obec Hrnčiarska Ves Obec · závierka 2025
|
954 | 264 829 € | -65 668 € | — | — |
| 2082. |
Obec Pichne Obec · závierka 2025
|
548 | 264 416 € | 5 335 € | 0 € | 0 € |
| 2083. |
Obec Potônske Lúky Obec · závierka 2025
|
286 | 264 387 € | 1 220 € | 39 897 € | 139 € |
| 2084. |
Obec Buglovce Obec · závierka 2025
|
271 | 264 123 € | -22 723 € | 469 007 € | 1 731 € |
| 2085. |
Obec Dvorec Obec · závierka 2025
|
527 | 263 755 € | -5 260 € | 8 255 € | 16 € |
| 2086. |
Obec Horná Krupá Obec · závierka 2025
|
488 | 263 509 € | 4 645 € | 55 120 € | 113 € |
| 2087. |
Obec Brezolupy Obec · závierka 2025
|
517 | 263 441 € | -13 976 € | 34 870 € | 67 € |
| 2088. |
Obec Dolný Harmanec Obec · závierka 2025
|
261 | 263 244 € | 23 191 € | 8 509 € | 33 € |
| 2089. |
Obec Dobrá Obec · závierka 2025
|
505 | 262 786 € | -67 002 € | 42 645 € | 84 € |
| 2090. |
Obec Jasenovce Obec · závierka 2025
|
219 | 262 649 € | 1 413 € | 48 751 € | 223 € |
| 2091. |
Obec Slatina Obec · závierka 2025
|
330 | 261 593 € | 318 € | 45 254 € | 137 € |
| 2092. |
Obec Boheľov Obec · závierka 2025
|
359 | 261 423 € | -26 652 € | 57 917 € | 161 € |
| 2093. |
Obec Bodiná Obec · závierka 2025
|
476 | 261 347 € | 8 881 € | 0 € | 0 € |
| 2094. |
Obec Markuška Obec · závierka 2025
|
154 | 261 307 € | -15 622 € | 16 110 € | 105 € |
| 2095. |
Obec Telince Obec · závierka 2025
|
429 | 260 932 € | 33 029 € | 0 € | 0 € |
| 2096. |
Obec Macov Obec · závierka 2025
|
537 | 260 890 € | 57 732 € | 0 € | 0 € |
| 2097. |
Obec Čižatice Obec · závierka 2025
|
410 | 259 667 € | -956 € | — | — |
| 2098. |
Obec Vyšný Hrušov Obec · závierka 2025
|
468 | 258 758 € | 547 € | 30 000 € | 64 € |
| 2099. |
Obec Žarnov Obec · závierka 2025
|
462 | 258 510 € | 51 279 € | 0 € | 0 € |
| 2100. |
Obec Baškovce Obec · závierka 2025
|
389 | 258 246 € | -20 151 € | 89 881 € | 231 € |