Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2401. |
Obec Podkylava Obec · závierka 2025
|
239 | 143 517 € | 13 189 € | 0 € | 0 € |
| 2402. |
Obec Čabalovce Obec · závierka 2025
|
320 | 142 201 € | -19 887 € | 0 € | 0 € |
| 2403. |
Obec Topoľa Obec · závierka 2025
|
149 | 141 809 € | 4 071 € | 0 € | 0 € |
| 2404. |
Obec Ďurdové Obec · závierka 2025
|
172 | 141 807 € | 13 744 € | 0 € | 0 € |
| 2405. |
Obec Stará Bašta Obec · závierka 2025
|
327 | 141 674 € | 2 179 € | 0 € | 0 € |
| 2406. |
Obec Šašová Obec · závierka 2025
|
154 | 141 663 € | -5 381 € | 0 € | 0 € |
| 2407. |
Obec Šandal Obec · závierka 2025
|
314 | 141 564 € | -2 173 € | 0 € | 0 € |
| 2408. |
Obec Širákov Obec · závierka 2025
|
179 | 140 797 € | -23 591 € | 0 € | 0 € |
| 2409. |
Obec Kašov Obec · závierka 2025
|
293 | 140 261 € | 5 567 € | 6 656 € | 23 € |
| 2410. |
Obec Honce Obec · závierka 2025
|
324 | 140 144 € | -1 142 € | — | — |
| 2411. |
Obec Andrejová Obec · závierka 2025
|
354 | 140 134 € | -1 778 € | 0 € | 0 € |
| 2412. |
Obec Vyšný Čaj Obec · závierka 2025
|
304 | 140 013 € | -5 626 € | 17 950 € | 59 € |
| 2413. |
Obec Revúcka Lehota Obec · závierka 2025
|
316 | 139 472 € | -6 732 € | 0 € | 0 € |
| 2414. |
Obec Lipovník Obec · závierka 2025
|
311 | 138 558 € | 6 638 € | 0 € | 0 € |
| 2415. |
Obec Dukovce Obec · závierka 2025
|
319 | 138 538 € | -4 759 € | — | — |
| 2416. |
Obec Kristy Obec · závierka 2025
|
346 | 138 243 € | -27 547 € | 0 € | 0 € |
| 2417. |
Obec Kubáňovo Obec · závierka 2025
|
254 | 138 058 € | -439 € | 0 € | 0 € |
| 2418. |
Obec Bobrovník Obec · závierka 2025
|
121 | 137 753 € | -9 083 € | 45 209 € | 374 € |
| 2419. |
Obec Močiar Obec · závierka 2025
|
160 | 137 419 € | -11 339 € | 33 000 € | 206 € |
| 2420. |
Obec Nemečky Obec · závierka 2025
|
320 | 136 897 € | 14 098 € | 0 € | 0 € |
| 2421. |
Obec Ráztoka Obec · závierka 2025
|
271 | 136 735 € | 13 150 € | 60 000 € | 221 € |
| 2422. |
Obec Háj Obec · závierka 2025
|
240 | 136 282 € | 3 494 € | 0 € | 0 € |
| 2423. |
Obec Priekopa Obec · závierka 2025
|
282 | 136 243 € | -13 030 € | 2 091 € | 7 € |
| 2424. |
Obec Veľká Lodina Obec · závierka 2025
|
326 | 136 013 € | 1 720 € | 7 456 € | 23 € |
| 2425. |
Obec Radvanovce Obec · závierka 2025
|
213 | 136 010 € | -18 566 € | 60 667 € | 285 € |
| 2426. |
Obec Rudno Obec · závierka 2025
|
218 | 135 134 € | 37 587 € | — | — |
| 2427. |
Obec Žiar Obec · závierka 2025
|
107 | 135 087 € | 89 708 € | 0 € | 0 € |
| 2428. |
Obec Kotmanová Obec · závierka 2025
|
256 | 134 860 € | -5 236 € | 0 € | 0 € |
| 2429. |
Obec Kalinov Obec · závierka 2025
|
238 | 134 749 € | -20 744 € | 0 € | 0 € |
| 2430. |
Obec Klieština Obec · závierka 2025
|
332 | 134 740 € | 22 056 € | 0 € | 0 € |
| 2431. |
Obec Vrchteplá Obec · závierka 2025
|
251 | 134 558 € | 44 342 € | 30 000 € | 120 € |
| 2432. |
Obec Ardanovce Obec · závierka 2025
|
230 | 134 224 € | 1 658 € | 0 € | 0 € |
| 2433. |
Obec Ruský Hrabovec Obec · závierka 2025
|
272 | 134 170 € | -26 583 € | 9 € | 0 € |
| 2434. |
Obec Malé Ludince Obec · závierka 2025
|
172 | 134 153 € | 5 579 € | 19 954 € | 116 € |
| 2435. |
Obec Luhyňa Obec · závierka 2025
|
295 | 134 149 € | -22 675 € | 44 407 € | 151 € |
| 2436. |
Obec Lehôtka Obec · závierka 2025
|
365 | 134 093 € | -14 919 € | 0 € | 0 € |
| 2437. |
Obec Hendrichovce Obec · závierka 2025
|
286 | 133 549 € | -4 418 € | 0 € | 0 € |
| 2438. |
Obec Dlhoňa Obec · závierka 2025
|
90 | 133 376 € | -3 507 € | — | — |
| 2439. |
Obec Ipeľské Úľany Obec · závierka 2025
|
251 | 133 289 € | 442 € | 7 086 € | 28 € |
| 2440. |
Obec Hostovice Obec · závierka 2025
|
227 | 133 196 € | -985 € | — | — |
| 2441. |
Obec Brezov Obec · závierka 2025
|
324 | 132 892 € | -17 257 € | 0 € | 0 € |
| 2442. |
Obec Výrava Obec · závierka 2025
|
188 | 132 496 € | -5 877 € | 23 997 € | 128 € |
| 2443. |
Obec Nevidzany Obec · závierka 2025
|
295 | 132 496 € | -8 297 € | 0 € | 0 € |
| 2444. |
Obec Turecká Obec · závierka 2025
|
166 | 131 711 € | 4 374 € | 231 € | 1 € |
| 2445. |
Obec Lipové Obec · závierka 2025
|
161 | 131 588 € | -13 377 € | 0 € | 0 € |
| 2446. |
Obec Uloža Obec · závierka 2025
|
258 | 129 786 € | 121 € | 1 500 € | 6 € |
| 2447. |
Obec Lužany Obec · závierka 2025
|
229 | 129 703 € | 29 792 € | 0 € | 0 € |
| 2448. |
Obec Jalovec Obec · závierka 2025
|
311 | 129 469 € | 11 049 € | 0 € | 0 € |
| 2449. |
Obec Lom nad Rimavicou Obec · závierka 2025
|
213 | 129 221 € | -2 744 € | 16 293 € | 76 € |
| 2450. |
Obec Kalonda Obec · závierka 2025
|
193 | 129 197 € | -21 239 € | 27 000 € | 140 € |