Obce a mestá na Slovensku
Obce, mestá a mestské časti s počtom obyvateľov (ŠÚ SR k 31. 12.) a financiami z poslednej účtovnej závierky. Výnosy spolu zahŕňajú dane, poplatky, transfery aj tržby.
Nájdených 2 926 samospráv · výnosy spolu 5 239,7 mil. € · úvery 1 039,8 mil. € · so stratou 1 156
| # | Samospráva | Obyvatelia | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci | Úver / obyv. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2451. |
Obec Silická Jablonica Obec · závierka 2025
|
176 | 129 161 € | 24 789 € | 0 € | 0 € |
| 2452. |
Obec Branč Obec · závierka 2026
|
2 151 | 128 828 € | -7 857 € | 103 927 € | 48 € |
| 2453. |
Obec Píla Obec · závierka 2025
|
253 | 128 699 € | -16 420 € | 0 € | 0 € |
| 2454. |
Obec Vieska Obec · závierka 2025
|
190 | 127 604 € | -9 707 € | 0 € | 0 € |
| 2455. |
Obec Beharovce Obec · závierka 2025
|
183 | 127 300 € | -570 € | 29 000 € | 158 € |
| 2456. |
Obec Koláre Obec · závierka 2025
|
236 | 127 141 € | -6 063 € | 0 € | 0 € |
| 2457. |
Obec Podskalie Obec · závierka 2025
|
156 | 126 734 € | 4 530 € | 0 € | 0 € |
| 2458. |
Obec Horný Tisovník Obec · závierka 2025
|
191 | 126 691 € | 940 € | 6 560 € | 34 € |
| 2459. |
Obec Pavlova Ves Obec · závierka 2025
|
276 | 126 294 € | 20 836 € | 0 € | 0 € |
| 2460. |
Obec Trnovec Obec · závierka 2025
|
293 | 126 195 € | -32 773 € | 0 € | 0 € |
| 2461. |
Obec Veľkrop Obec · závierka 2025
|
233 | 125 834 € | -6 413 € | — | — |
| 2462. |
Obec Padarovce Obec · závierka 2025
|
137 | 125 513 € | 8 881 € | — | — |
| 2463. |
Obec Sihla Obec · závierka 2025
|
175 | 125 226 € | -4 550 € | 0 € | 0 € |
| 2464. |
Obec Drábsko Obec · závierka 2025
|
152 | 124 861 € | -5 353 € | 0 € | 0 € |
| 2465. |
Obec Bušovce Obec · závierka 2025
|
296 | 124 753 € | 3 781 € | 11 900 € | 40 € |
| 2466. |
Obec Tatranská Javorina Obec · závierka 2025
|
166 | 124 714 € | -14 414 € | 0 € | 0 € |
| 2467. |
Obec Nolčovo Obec · závierka 2025
|
248 | 124 009 € | 12 440 € | 0 € | 0 € |
| 2468. |
Obec Byšta Obec · závierka 2025
|
135 | 123 860 € | -12 064 € | 0 € | 0 € |
| 2469. |
Obec Temeš Obec · závierka 2025
|
184 | 123 806 € | 5 211 € | 9 542 € | 52 € |
| 2470. |
Obec Hraničné Obec · závierka 2025
|
177 | 123 641 € | -8 155 € | 4 775 € | 27 € |
| 2471. |
Obec Hronská Breznica Obec · závierka 2025
|
249 | 123 608 € | 8 384 € | 0 € | 0 € |
| 2472. |
Obec Trebejov Obec · závierka 2025
|
212 | 123 512 € | -3 904 € | 16 960 € | 80 € |
| 2473. |
Obec Nová Lehota Obec · závierka 2025
|
187 | 123 470 € | -31 622 € | 0 € | 0 € |
| 2474. |
Obec Nižná Jedľová Obec · závierka 2025
|
100 | 123 166 € | 4 274 € | — | — |
| 2475. |
Obec Baláže Obec · závierka 2025
|
227 | 123 093 € | 3 352 € | 0 € | 0 € |
| 2476. |
Obec Nové Hony Obec · závierka 2025
|
187 | 122 979 € | 30 434 € | 0 € | 0 € |
| 2477. |
Obec Muránska Zdychava Obec · závierka 2025
|
211 | 122 966 € | -4 599 € | 0 € | 0 € |
| 2478. |
Obec Trnovo Obec · závierka 2025
|
261 | 121 813 € | 4 103 € | 0 € | 0 € |
| 2479. |
Obec Michalok Obec · závierka 2025
|
285 | 121 812 € | 35 353 € | — | — |
| 2480. |
Obec Turnianska Nová Ves Obec · závierka 2025
|
287 | 121 649 € | 1 120 € | 56 000 € | 195 € |
| 2481. |
Obec Pochabany Obec · závierka 2025
|
275 | 121 608 € | 12 485 € | 0 € | 0 € |
| 2482. |
Obec Višňov Obec · závierka 2025
|
249 | 120 901 € | 551 € | 0 € | 0 € |
| 2483. |
Obec Svrbice Obec · závierka 2025
|
197 | 120 717 € | 20 691 € | 2 016 € | 10 € |
| 2484. |
Obec Jankovce Obec · závierka 2025
|
269 | 120 649 € | -7 075 € | 0 € | 0 € |
| 2485. |
Obec Beluj Obec · závierka 2025
|
134 | 120 480 € | 5 854 € | 37 544 € | 280 € |
| 2486. |
Obec Adidovce Obec · závierka 2025
|
231 | 120 111 € | -436 € | — | — |
| 2487. |
Obec Senné Obec · závierka 2025
|
191 | 120 088 € | -14 735 € | 3 750 € | 20 € |
| 2488. |
Obec Sucháň Obec · závierka 2025
|
264 | 120 054 € | -490 € | 23 000 € | 87 € |
| 2489. |
Obec Malá Lodina Obec · závierka 2025
|
219 | 120 003 € | 7 806 € | 25 541 € | 117 € |
| 2490. |
Obec Nižné Repaše Obec · závierka 2025
|
146 | 119 842 € | -30 578 € | 43 498 € | 298 € |
| 2491. |
Obec Klenov Obec · závierka 2025
|
228 | 119 574 € | -3 317 € | 8 000 € | 35 € |
| 2492. |
Obec Nandraž Obec · závierka 2025
|
253 | 119 409 € | 2 963 € | 0 € | 0 € |
| 2493. |
Obec Stebnícka Huta Obec · závierka 2025
|
194 | 119 355 € | -5 831 € | 0 € | 0 € |
| 2494. |
Obec Stráňany Obec · závierka 2025
|
187 | 118 799 € | -10 050 € | 25 400 € | 136 € |
| 2495. |
Obec Zlatno Obec · závierka 2024
|
192 | 118 677 € | -18 574 € | 0 € | 0 € |
| 2496. |
Obec Kozelník Obec · závierka 2025
|
176 | 118 308 € | -53 695 € | 39 000 € | 222 € |
| 2497. |
Obec Mikušovce Obec · závierka 2025
|
295 | 118 052 € | 10 937 € | 15 000 € | 51 € |
| 2498. |
Obec Veľký Čepčín Obec · závierka 2025
|
249 | 117 526 € | 12 552 € | — | — |
| 2499. |
Obec Hostišovce Obec · závierka 2025
|
223 | 117 380 € | -547 € | — | — |
| 2500. |
Obec Rozložná Obec · závierka 2025
|
206 | 117 321 € | 15 713 € | 28 000 € | 136 € |