Firmy – okres Levice
V oblasti okres Levice je 5 021 aktívnych obchodných spoločností, z toho 392 vznikli za posledných 12 mesiacov. Účtovné závierky má zverejnených 3 996 firiem s úhrnnými poslednými známymi tržbami 2 719,2 mil. €. Zoznam je zoradený podľa tržieb.
Aktívne firmy
5 021
Nové za 12 mesiacov
392
So závierkami
3 996
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
Haleon Levice, s.r.o.
IČO 47249153 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 283 104 140 € | 9 427 804 € |
| 2. |
Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová spoločnosť
IČO 34126937 · Akciová spoločnosť
|
Levice | 168 796 038 € | 661 730 € |
| 3. |
T A M terminal, s. r. o.
IČO 46152393 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šarovce | 142 364 947 € | 50 803 € |
| 4. |
TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.
IČO 36482153 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tlmače | 132 242 507 € | 2 254 927 € |
| 5. |
Cloetta Slovakia s.r.o.
IČO 35962488 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 111 620 202 € | 5 891 251 € |
| 6. |
Hörnlein, k.s.
IČO 36667242 · Komanditná spoločnosť
|
Šahy | 81 190 131 € | 454 832 € |
| 7. |
Camfil s.r.o.
IČO 36650935 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 61 710 631 € | 6 185 595 € |
| 8. |
ŠPED-TRANS Levice, a.s.
IČO 36536580 · Akciová spoločnosť
|
Levice | 60 284 426 € | -72 968 € |
| 9. |
Nemocnica AGEL Levice s.r.o.
IČO 50861450 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 45 895 938 € | 491 060 € |
| 10. |
FARMOL SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 50473484 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 39 343 077 € | 3 743 499 € |
| 11. |
Veolia Komodity Slovensko, s.r.o.
IČO 36285871 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 34 429 414 € | 695 982 € |
| 12. |
COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
IČO 34150056 · Družstvo
|
Levice | 27 907 295 € | 331 512 € |
| 13. |
ROEZ, s.r.o.
IČO 36564303 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 27 150 622 € | 907 259 € |
| 14. |
SES ENERGY, a.s.
IČO 35770988 · Akciová spoločnosť
|
Tlmače | 25 195 824 € | 1 398 743 € |
| 15. |
Kanadevia Inova Slovensko s.r.o.
IČO 50665758 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 24 646 410 € | 571 378 € |
| 16. |
Mlyn Pohronský Ruskov, a.s.
IČO 31412459 · Akciová spoločnosť
|
Pohronský Ruskov | 23 726 663 € | -861 560 € |
| 17. |
Donau farm Kalná, s.r.o.
IČO 36657921 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kalná nad Hronom | 22 924 358 € | -3 092 141 € |
| 18. |
PROAGROS Levice, s.r.o.
IČO 34119329 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 21 902 377 € | 19 724 € |
| 19. |
LEVICKÉ MLIEKÁRNE a.s.
IČO 31412271 · Akciová spoločnosť
|
Levice | 21 578 332 € | 535 247 € |
| 20. |
TransLog Slovakia, a.s.
IČO 44400209 · Akciová spoločnosť
|
Levice | 20 615 814 € | 129 889 € |
| 21. |
Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.
IČO 35896817 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 18 481 064 € | 17 071 € |
| 22. |
PIGAGRO, s.r.o.
IČO 36046272 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Ipeľský Sokolec | 17 819 731 € | -1 961 145 € |
| 23. |
Profi steel holding, s.r.o.
IČO 47845155 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 17 628 868 € | 173 984 € |
| 24. |
Ochrana a bezpečnosť SE, s.r.o.
IČO 36560791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Kalná nad Hronom | 17 211 270 € | 526 905 € |
| 25. |
SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.
IČO 35921293 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Želiezovce | 16 694 653 € | 131 924 € |
| 26. |
LOMAN, s.r.o.
IČO 36545295 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 16 058 371 € | 1 260 962 € |
| 27. |
Fertilizer Slovakia s. r. o.
IČO 47957760 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tekovské Lužany | 15 931 476 € | 525 559 € |
| 28. |
FABO IMPEX s.r.o.
IČO 47019590 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šahy | 15 668 820 € | 21 517 € |
| 29. |
MJM agro Slovakia, s.r.o.
IČO 50902393 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 15 172 869 € | -2 567 829 € |
| 30. |
PILOUS SK s.r.o.
IČO 44103689 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 15 001 913 € | 608 944 € |
| 31. |
Spilatex, s.r.o.
IČO 35932139 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 14 564 709 € | 175 460 € |
| 32. |
Veolia Teplo Levice, s. r. o.
IČO 45560404 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 14 299 460 € | 150 706 € |
| 33. |
Odbytové družstvo mlieka Levice, družstvo
IČO 44054998 · Družstvo
|
Levice | 13 446 366 € | 19 140 € |
| 34. |
GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o.
IČO 36536989 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 12 129 294 € | 599 911 € |
| 35. |
PowerLog s.r.o.
IČO 52646505 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 10 666 240 € | 604 941 € |
| 36. |
Hammerbacher SK, a.s.
IČO 34119990 · Akciová spoločnosť
|
Pukanec | 10 513 246 € | 173 969 € |
| 37. |
Oppermann Industrial Webbing s.r.o.
IČO 36684236 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 10 512 537 € | -146 974 € |
| 38. |
RailLog s.r.o.
IČO 46247211 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 9 836 196 € | 28 784 € |
| 39. |
VÚEZ, a.s.
IČO 36522457 · Akciová spoločnosť
|
Levice | 9 426 085 € | 278 990 € |
| 40. |
Waste transport, a.s.
IČO 36046221 · Akciová spoločnosť
|
Kalná nad Hronom | 9 115 450 € | 1 970 278 € |
| 41. |
Slovwelding, s.r.o.
IČO 36681202 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 8 522 875 € | 2 315 643 € |
| 42. |
EUROPALT, spol. s r.o.
IČO 34118641 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tehla | 8 511 441 € | 290 162 € |
| 43. |
CZ MONT SK, s.r.o.
IČO 36293407 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 8 349 836 € | 409 805 € |
| 44. |
G&L TRACK s. r. o.
IČO 52282040 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dolná Seč | 7 912 518 € | 131 763 € |
| 45. |
SGS emont k. s.
IČO 54517851 · Komanditná spoločnosť
|
Šarovce | 7 888 067 € | 379 153 € |
| 46. |
M - LOGISTIC, s.r.o.
IČO 35961589 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 7 767 482 € | 52 193 € |
| 47. |
Almatrans, s.r.o.
IČO 34152873 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 7 413 526 € | 26 382 € |
| 48. |
MOREAU AGRI JUH, s.r.o.
IČO 44303050 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Želiezovce | 7 337 323 € | 469 145 € |
| 49. |
MUT Tubes SK, s.r.o.
IČO 51834561 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 7 237 334 € | 54 702 € |
| 50. |
AGRO Life SK, s.r.o.
IČO 46028226 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Levice | 7 147 092 € | 13 526 € |
Ďalšie okresy – Nitriansky kraj
Odvetvia
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov 287
- Ťažba a dobývanie 9
- Priemyselná výroba 719
- Energetika 11
- Voda, odpad a sanácia 28
- Stavebníctvo 528
- Veľkoobchod a maloobchod 589
- Doprava a skladovanie 247
- Ubytovanie a stravovanie 181
- Vydavateľská činnosť a vysielanie 22
- Telekomunikácie a IT 179
- Finančné a poisťovacie činnosti 18
- Činnosti v oblasti nehnuteľností 356
- Odborné, vedecké a technické činnosti 599
- Administratívne a podporné služby 652
- Vzdelávanie 72
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc 196
- Umenie, šport a rekreácia 45
- Ostatné činnosti 279