Firmy – okres Nitra
V oblasti okres Nitra je 13 282 aktívnych obchodných spoločností, z toho 1 287 vznikli za posledných 12 mesiacov. Účtovné závierky má zverejnených 10 873 firiem s úhrnnými poslednými známymi tržbami 7 241,7 mil. €. Zoznam je zoradený podľa tržieb.
Aktívne firmy
13 282
Nové za 12 mesiacov
1 287
So závierkami
10 873
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
Jaguar Land Rover Slovakia s.r.o.
IČO 48302392 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 269 613 450 € | 11 544 709 € |
| 2. |
M+M s.r.o.
IČO 35972408 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 234 291 564 € | 7 473 448 € |
| 3. |
HAGARD: HAL, spol. s r.o.
IČO 50111990 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 163 899 540 € | 7 009 778 € |
| 4. |
Gestamp Nitra, s. r. o.
IČO 47255374 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lužianky | 120 381 532 € | 14 878 489 € |
| 5. |
COOP Jednota Nitra, spotrebné družstvo (skrátene : COOP Jednota Nitra, SD)
IČO 00168874 · Družstvo
|
Nitra | 119 238 568 € | 2 042 038 € |
| 6. |
SMRC Automotive Solutions Slovakia s. r. o.
IČO 36861162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 105 293 926 € | 1 055 817 € |
| 7. |
Miba Steeltec s.r.o.
IČO 36565911 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vráble | 102 986 871 € | 7 270 377 € |
| 8. |
Teta drogérie SR s. r.o.
IČO 35694254 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lužianky | 100 733 640 € | 69 914 € |
| 9. |
AGRO TAMI, a.s.
IČO 36467430 · Akciová spoločnosť
|
Nitra | 96 650 059 € | 924 189 € |
| 10. |
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
IČO 36550949 · Akciová spoločnosť
|
Nitra | 92 866 712 € | 340 687 € |
| 11. |
Solvent SR, spol. s r.o.
IČO 44268637 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lužianky | 89 995 464 € | 4 787 595 € |
| 12. |
GU SLOVENSKO, s.r.o.
IČO 35793708 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lužianky | 82 591 179 € | 1 649 614 € |
| 13. |
SIIX EMS Slovakia s.r.o.
IČO 36543357 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 81 392 714 € | -2 017 548 € |
| 14. |
Marel Slovakia s.r.o.
IČO 35951371 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 65 330 384 € | 1 778 094 € |
| 15. |
G-TEKT Slovakia, s.r.o.
IČO 51087618 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 62 329 256 € | -522 477 € |
| 16. |
DYNAMIK CONSTRUCTION, s.r.o.
IČO 35920475 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 62 140 218 € | 2 726 331 € |
| 17. |
TOPTRANS EU, a.s.
IČO 36703923 · Akciová spoločnosť
|
Nitra | 61 746 523 € | 5 300 069 € |
| 18. |
UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.
IČO 34145311 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 50 295 098 € | 1 330 159 € |
| 19. |
Datamars Slovakia s. r. o.
IČO 44323182 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 48 185 673 € | -134 524 € |
| 20. |
KLIMAK, j. s. a.
IČO 36545198 · Jednoduchá spoločnosť na akcie
|
Nitra | 45 572 927 € | 1 102 376 € |
| 21. |
Nanogate Slovakia s.r.o.
IČO 31430864 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vráble | 42 856 270 € | 1 815 927 € |
| 22. |
AGROTEC Slovensko s.r.o.
IČO 31445942 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Pohranice | 42 346 080 € | 336 650 € |
| 23. |
EKVIA s.r.o.
IČO 31426085 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 42 016 219 € | 1 741 905 € |
| 24. |
Veľkoobchod Bečica s.r.o.
IČO 51945436 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 40 407 342 € | 16 792 € |
| 25. |
HUHN PressTech, spol. s r.o.
IČO 34117083 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vráble | 40 292 284 € | 1 524 952 € |
| 26. |
Hedin Automotive Nitra s. r. o.
IČO 36554049 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 39 044 019 € | 844 481 € |
| 27. |
RIBE Slovakia, k.s.
IČO 36315451 · Komanditná spoločnosť
|
Nitra | 37 014 750 € | 1 868 251 € |
| 28. |
Purem Nitra, s.r.o.
IČO 50929330 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 36 568 803 € | 1 257 500 € |
| 29. |
MICROCOMP - Computersystém s r. o.
IČO 31410952 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 36 179 829 € | 471 933 € |
| 30. |
MILKPOL Slovakia, s.r.o.
IČO 36541851 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 35 774 440 € | 1 032 173 € |
| 31. |
STILL SR, spol. s r.o.
IČO 36547123 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 33 906 588 € | 182 266 € |
| 32. |
COREX, s.r.o.
IČO 17638941 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vráble | 32 693 904 € | 5 208 683 € |
| 33. |
HRIADEĽ, spol. s r.o.
IČO 31444334 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 32 661 563 € | 271 267 € |
| 34. |
ARRIVA Slovakia a.s.
IČO 35811439 · Akciová spoločnosť
|
Nitra | 31 589 003 € | 407 743 € |
| 35. |
AGRI CS Slovakia s.r.o.
IČO 31421105 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 31 016 859 € | 638 992 € |
| 36. |
PPC Čab, a.s.
IČO 00589276 · Akciová spoločnosť
|
Nové Sady | 30 612 630 € | 4 953 718 € |
| 37. |
EURO-VAT AUTODIELY, spol. s r.o.
IČO 36536474 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Alekšince | 30 270 277 € | 19 050 € |
| 38. |
ZOVOS - EKO, s.r.o.
IČO 36524689 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Čab | 29 482 206 € | 2 379 232 € |
| 39. |
InterMedical Plus, s.r.o.
IČO 50085999 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 29 214 332 € | 3 344 429 € |
| 40. |
Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.
IČO 50798162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 28 962 629 € | 459 304 € |
| 41. |
AUTOCENTRUM NITRA, spol. s r.o.
IČO 31440690 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 28 895 898 € | 1 057 321 € |
| 42. |
ROBI, spol. s r.o.
IČO 36518514 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Babindol | 28 529 433 € | 545 383 € |
| 43. |
STEEP PLAST Slovakia, s.r.o.
IČO 35915820 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lužianky | 28 176 325 € | 5 195 329 € |
| 44. |
protectus s. r. o.
IČO 36528170 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 27 916 342 € | 862 720 € |
| 45. |
CESAM s.r.o.
IČO 35921536 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vráble | 26 949 510 € | 3 176 446 € |
| 46. |
Auria Solutions Slovakia s. r. o.
IČO 50927779 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vráble | 26 657 576 € | -18 066 € |
| 47. |
L & Š, s.r.o.
IČO 36555720 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Nitra | 26 006 782 € | 23 812 € |
| 48. |
ŠVEC a SPOL, s.r.o.
IČO 31429947 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vráble | 25 679 202 € | 173 114 € |
| 49. |
Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s. (v skratke NTS, a.s.)
IČO 36550604 · Akciová spoločnosť
|
Nitra | 25 611 320 € | 2 321 013 € |
| 50. |
INCAR, s.r.o.
IČO 36534391 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Lužianky | 25 573 043 € | 884 974 € |
Ďalšie okresy – Nitriansky kraj
Odvetvia
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov 253
- Ťažba a dobývanie 3
- Priemyselná výroba 1 293
- Energetika 13
- Voda, odpad a sanácia 64
- Stavebníctvo 1 446
- Veľkoobchod a maloobchod 1 540
- Doprava a skladovanie 693
- Ubytovanie a stravovanie 464
- Vydavateľská činnosť a vysielanie 130
- Telekomunikácie a IT 705
- Finančné a poisťovacie činnosti 39
- Činnosti v oblasti nehnuteľností 980
- Odborné, vedecké a technické činnosti 2 222
- Administratívne a podporné služby 2 098
- Verejná správa a obrana 2
- Vzdelávanie 215
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc 311
- Umenie, šport a rekreácia 217
- Ostatné činnosti 582