Firmy – okres Šaľa
V oblasti okres Šaľa je 2 546 aktívnych obchodných spoločností, z toho 187 vznikli za posledných 12 mesiacov. Účtovné závierky má zverejnených 2 037 firiem s úhrnnými poslednými známymi tržbami 812,4 mil. €. Zoznam je zoradený podľa tržieb.
Aktívne firmy
2 546
Nové za 12 mesiacov
187
So závierkami
2 037
| # | Firma | Sídlo | Tržby | Zisk |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
IN VEST s.r.o.
IČO 36553671 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 88 984 223 € | 2 974 116 € |
| 2. |
MENERT spol. s r.o.
IČO 17330165 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 31 797 942 € | 169 508 € |
| 3. |
AGRORAMA, s.r.o.
IČO 36522023 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 16 835 249 € | 283 938 € |
| 4. |
RED_DUBY s. r. o.
IČO 51255162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 14 591 181 € | 746 407 € |
| 5. |
JA-PaG, s.r.o.
IČO 36550221 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 14 045 912 € | 1 161 391 € |
| 6. |
RILLEX, s.r.o.
IČO 47752271 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 13 586 600 € | 15 768 € |
| 7. |
CITY STONE DESIGN s.r.o.
IČO 47978929 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 12 590 036 € | 372 980 € |
| 8. |
AGRO Divízia s.r.o. Selice
IČO 36546712 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Selice | 12 004 011 € | 20 013 € |
| 9. |
Terran Slovakia s. r. o.
IČO 36537420 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vlčany | 11 786 274 € | 375 994 € |
| 10. |
VAREXPRES s.r.o.
IČO 31427812 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 11 290 632 € | 303 518 € |
| 11. |
M-M.Šped, s.r.o.
IČO 44515707 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Trnovec nad Váhom | 11 260 317 € | 2 105 362 € |
| 12. |
MICROWELL, spol. s r. o.
IČO 31414249 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 11 157 727 € | 97 107 € |
| 13. |
Duslo Energy, s.r.o.
IČO 47333341 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 10 903 745 € | 249 646 € |
| 14. |
ANJ Nutrition Group s. r. o.
IČO 54738903 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 9 836 398 € | 289 224 € |
| 15. |
SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o.
IČO 51036941 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 8 970 860 € | 346 461 € |
| 16. |
MPconnect s.r.o.
IČO 36830941 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 8 702 733 € | 383 554 € |
| 17. |
SYNKLAD ENERGY, s.r.o.
IČO 46858547 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 8 211 710 € | 870 764 € |
| 18. |
POLLÁK ŠAĽA s.r.o.
IČO 36555690 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 7 939 493 € | 425 699 € |
| 19. |
ProCS, s.r.o.
IČO 31414419 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 7 902 326 € | -304 510 € |
| 20. |
Poľnohospodárske družstvo Močenok
IČO 00198706 · Družstvo
|
Močenok | 7 344 652 € | 753 239 € |
| 21. |
MARTECH ŠAĽA s.r.o.
IČO 52811034 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 6 829 879 € | 269 280 € |
| 22. |
Sagrop, spol. s r.o.
IČO 34140051 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 6 789 271 € | 4 388 € |
| 23. |
WODAN, s.r.o.
IČO 46896040 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 6 779 330 € | 17 772 € |
| 24. |
PROIMPEX, s.r.o.
IČO 36360376 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Diakovce | 6 587 950 € | 8 721 € |
| 25. |
FERMO, s.r.o.
IČO 44897162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tešedíkovo | 6 566 070 € | 1 072 630 € |
| 26. |
Nourus Food s. r. o.
IČO 47335718 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tešedíkovo | 6 306 640 € | 1 484 106 € |
| 27. |
Pam-Ex Group s.r.o.
IČO 51678942 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 6 167 663 € | 63 993 € |
| 28. |
BT installation s.r.o.
IČO 52039994 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Močenok | 6 080 010 € | 49 638 € |
| 29. |
MeT Šaľa, spol. s r.o.
IČO 34115161 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 5 419 180 € | 43 285 € |
| 30. |
ROĽNÍCKE DRUŽSTVO ŠAĽA
IČO 00192180 · Družstvo
|
Šaľa | 4 847 097 € | 249 941 € |
| 31. |
K & T mäso spol. s r.o.
IČO 36546411 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tešedíkovo | 4 735 418 € | 114 689 € |
| 32. |
LEKOR spol. s.r.o.
IČO 45399115 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tešedíkovo | 4 633 749 € | 192 463 € |
| 33. |
SCHETELIG CE s.r.o.
IČO 36565334 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vlčany | 4 601 443 € | -202 352 € |
| 34. |
ELEKTRO KLIMA NZ, s.r.o.
IČO 44104863 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Vlčany | 4 257 953 € | 90 652 € |
| 35. |
EISEN s.r.o.
IČO 36543055 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 4 215 158 € | 1 193 € |
| 36. |
AGRO - VÁH, s.r.o.
IČO 36539031 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Diakovce | 3 940 779 € | 104 845 € |
| 37. |
ST Welding s.r.o.
IČO 55121217 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 894 254 € | -1 015 334 € |
| 38. |
DTN group, s.r.o.
IČO 51216744 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 869 639 € | 263 233 € |
| 39. |
MAKS-S, s. r. o.
IČO 53650921 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 797 586 € | 217 853 € |
| 40. |
Dinet, s.r.o.
IČO 46244522 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 786 592 € | 28 697 € |
| 41. |
STAPEK spol. s r.o.
IČO 45398844 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tešedíkovo | 3 720 626 € | -57 042 € |
| 42. |
BICOFERR s.r.o.
IČO 45522022 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 694 430 € | 36 770 € |
| 43. |
Lacko Centrum s. r. o.
IČO 55383378 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Tešedíkovo | 3 599 792 € | 81 158 € |
| 44. |
MFIN AUTOMOTIVE s.r.o.
IČO 52813436 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 452 857 € | 336 631 € |
| 45. |
Lagrandia s.r.o.
IČO 53188331 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 154 923 € | -1 621 € |
| 46. |
AGROVAT PS, s.r.o.
IČO 36528803 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Trnovec nad Váhom | 3 132 642 € | -107 235 € |
| 47. |
QUADRAWOOL s.r.o.
IČO 35938641 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Dlhá nad Váhom | 3 132 119 € | 2 592 € |
| 48. |
Bubulákovo s.r.o.
IČO 53475321 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 123 316 € | 9 444 € |
| 49. |
I.KA. MONTÁŽE, s.r.o.
IČO 36525901 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Horná Kráľová | 3 081 347 € | 153 838 € |
| 50. |
SUPRAVIS SLOVAKIA, s.r.o.
IČO 36819824 · Spoločnosť s ručením obmedzeným
|
Šaľa | 3 038 945 € | 217 484 € |
Ďalšie okresy – Nitriansky kraj
Odvetvia
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov 63
- Ťažba a dobývanie 2
- Priemyselná výroba 307
- Energetika 4
- Voda, odpad a sanácia 10
- Stavebníctvo 319
- Veľkoobchod a maloobchod 273
- Doprava a skladovanie 136
- Ubytovanie a stravovanie 87
- Vydavateľská činnosť a vysielanie 17
- Telekomunikácie a IT 122
- Finančné a poisťovacie činnosti 4
- Činnosti v oblasti nehnuteľností 256
- Odborné, vedecké a technické činnosti 357
- Administratívne a podporné služby 346
- Vzdelávanie 38
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc 59
- Umenie, šport a rekreácia 38
- Ostatné činnosti 108