Samosprávy – okres Kežmarok
V oblasti okres Kežmarok je 41 obcí a miest, závierku má zverejnenú 41 z nich. Ich úhrnné výnosy spolu za posledný známy rok sú 69,1 mil. € a úvery a návratné výpomoci 15,2 mil. €. Úver má 27 obcí, so stratou hospodári 11. Zoznam je zoradený podľa výnosov.
Obce a mestá
41
Výnosy spolu
69,1 mil. €
Úvery a výpomoci
15,2 mil. €
Obce so stratou
11
Filtrovať obce podľa počtu obyvateľov, hospodárenia a úverov →
| # | Samospráva | Rok | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
Mesto Kežmarok
IČO 00326283
|
2025 | 17 035 922 € | 234 912 € | 5 871 567 € |
| 2. |
Mesto Spišská Belá
IČO 00326518
|
2025 | 6 761 419 € | 50 918 € | 3 058 559 € |
| 3. |
Obec Veľká Lomnica
IČO 00326666
|
2025 | 4 286 931 € | 253 597 € | 466 624 € |
| 4. |
Obec Lendak
IČO 00326321
|
2025 | 3 763 995 € | 388 135 € | — |
| 5. |
Obec Ľubica
IČO 31942547
|
2025 | 3 633 658 € | -311 537 € | 1 169 994 € |
| 6. |
Obec Rakúsy
IČO 00326488
|
2025 | 2 699 268 € | 45 244 € | 0 € |
| 7. |
Obec Podhorany
IČO 00326461
|
2025 | 2 620 187 € | -80 136 € | 1 641 845 € |
| 8. |
Mesto Spišská Stará Ves
IČO 00326526
|
2025 | 2 445 932 € | 272 454 € | 0 € |
| 9. |
Obec Krížová Ves
IČO 00326305
|
2025 | 2 253 558 € | 37 769 € | — |
| 10. |
Obec Huncovce
IČO 00326232
|
2025 | 2 095 177 € | 272 467 € | 67 652 € |
| 11. |
Obec Toporec
IČO 00326631
|
2025 | 2 036 186 € | -7 585 € | 49 767 € |
| 12. |
Obec Ihľany
IČO 00326241
|
2025 | 1 971 838 € | 244 683 € | 0 € |
| 13. |
Obec Stráne pod Tatrami
IČO 00326593
|
2025 | 1 897 930 € | -142 601 € | 386 836 € |
| 14. |
Obec Výborná
IČO 00326739
|
2025 | 1 418 253 € | -22 267 € | 106 306 € |
| 15. |
Obec Malý Slavkov
IČO 31984673
|
2025 | 1 375 638 € | 24 431 € | 261 139 € |
| 16. |
Obec Slovenská Ves
IČO 00326500
|
2025 | 1 290 453 € | 58 542 € | 489 976 € |
| 17. |
Obec Vrbov
IČO 00326721
|
2025 | 1 192 723 € | 4 256 € | 0 € |
| 18. |
Obec Červený Kláštor
IČO 00326135
|
2025 | 1 154 204 € | 67 102 € | 6 250 € |
| 19. |
Obec Žakovce
IČO 00326771
|
2025 | 1 083 906 € | 78 822 € | 320 819 € |
| 20. |
Obec Holumnica
IČO 00326186
|
2025 | 1 018 210 € | 78 789 € | 2 500 € |
| 21. |
Obec Stará Lesná
IČO 00326577
|
2025 | 958 961 € | 75 700 € | 0 € |
| 22. |
Obec Matiašovce
IČO 00326399
|
2025 | 901 559 € | 3 609 € | 253 224 € |
| 23. |
Obec Tvarožná
IČO 00326640
|
2025 | 790 431 € | 4 590 € | 296 256 € |
| 24. |
Obec Jurské
IČO 00326275
|
2025 | 639 565 € | -75 420 € | 44 467 € |
| 25. |
Obec Vlková
IČO 00326704
|
2025 | 611 553 € | 23 112 € | 123 544 € |
| 26. |
Obec Spišské Hanušovce
IČO 00326551
|
2025 | 577 935 € | -186 € | 45 956 € |
| 27. |
Obec Mlynčeky
IČO 00326411
|
2025 | 568 068 € | 11 001 € | 106 572 € |
| 28. |
Obec Veľká Franková
IČO 00076597
|
2025 | 381 402 € | 8 574 € | 69 976 € |
| 29. |
Obec Vlkovce
IČO 00326712
|
2025 | 306 954 € | 9 215 € | 61 278 € |
| 30. |
Obec Vojňany
IČO 00231088
|
2025 | 203 268 € | 577 € | 0 € |
| 31. |
Obec Osturňa
IČO 00326453
|
2025 | 193 576 € | -28 549 € | 17 643 € |
| 32. |
Obec Reľov
IČO 00326496
|
2025 | 187 516 € | 8 457 € | 1 039 € |
| 33. |
Obec Lechnica
IČO 00696293
|
2025 | 156 572 € | -15 600 € | 229 083 € |
| 34. |
Obec Bušovce
IČO 00326127
|
2025 | 124 753 € | 3 781 € | 11 900 € |
| 35. |
Obec Abrahámovce
IČO 00326101
|
2025 | 113 233 € | -2 009 € | — |
| 36. |
Obec Malá Franková
IČO 00696277
|
2025 | 108 580 € | 7 100 € | 12 300 € |
| 37. |
Obec Hradisko
IČO 00326216
|
2025 | 61 289 € | 702 € | — |
| 38. |
Obec Jezersko
IČO 00696285
|
2025 | 59 132 € | -13 451 € | — |
| 39. |
Obec Majere
IČO 00696030
|
2025 | 51 729 € | 16 616 € | — |
| 40. |
Obec Zálesie
IČO 00696315
|
2025 | 35 130 € | 240 € | 0 € |
| 41. |
Obec Havka
IČO 00696048
|
2025 | 29 520 € | 2 198 € | 0 € |