Samosprávy – okres Sabinov
V oblasti okres Sabinov je 43 obcí a miest, závierku má zverejnenú 43 z nich. Ich úhrnné výnosy spolu za posledný známy rok sú 57,8 mil. € a úvery a návratné výpomoci 7,7 mil. €. Úver má 28 obcí, so stratou hospodári 16. Zoznam je zoradený podľa výnosov.
Obce a mestá
43
Výnosy spolu
57,8 mil. €
Úvery a výpomoci
7,7 mil. €
Obce so stratou
16
Filtrovať obce podľa počtu obyvateľov, hospodárenia a úverov →
| # | Samospráva | Rok | Výnosy spolu | Výsledok hosp. | Úvery a výpomoci |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
Mesto Sabinov
IČO 00327735
|
2025 | 13 529 913 € | -171 468 € | 1 196 599 € |
| 2. |
Mesto Lipany
IČO 00327379
|
2025 | 9 562 909 € | -115 504 € | 1 438 724 € |
| 3. |
Obec Jarovnice
IČO 00327212
|
2025 | 6 301 079 € | 379 574 € | 2 109 193 € |
| 4. |
Obec Ostrovany
IČO 00690554
|
2025 | 2 711 215 € | 577 170 € | 222 956 € |
| 5. |
Obec Pečovská Nová Ves
IČO 00327590
|
2025 | 2 410 977 € | 52 424 € | 200 090 € |
| 6. |
Obec Šarišské Michaľany
IČO 00327808
|
2025 | 2 039 735 € | 442 € | 159 812 € |
| 7. |
Obec Krivany
IČO 00327298
|
2025 | 1 433 478 € | 119 515 € | 40 800 € |
| 8. |
Obec Ražňany
IČO 00327689
|
2025 | 1 368 985 € | 49 731 € | 6 € |
| 9. |
Obec Torysa
IČO 00327883
|
2025 | 1 333 239 € | 66 475 € | 462 439 € |
| 10. |
Obec Brezovica
IČO 00326861
|
2025 | 1 290 621 € | 119 713 € | 142 828 € |
| 11. |
Obec Šarišské Dravce
IČO 00327794
|
2025 | 1 097 023 € | 2 683 € | 131 477 € |
| 12. |
Obec Červenica pri Sabinove
IČO 00326925
|
2025 | 895 191 € | 66 301 € | 100 000 € |
| 13. |
Obec Nižný Slavkov
IČO 00327514
|
2025 | 888 338 € | 8 072 € | 49 174 € |
| 14. |
Obec Jakubovany
IČO 00327182
|
2025 | 869 469 € | 7 944 € | 0 € |
| 15. |
Obec Rožkovany
IČO 00327719
|
2025 | 808 162 € | 38 076 € | 30 000 € |
| 16. |
Obec Kamenica
IČO 00327221
|
2025 | 796 938 € | -1 897 € | 0 € |
| 17. |
Obec Dubovica
IČO 00326992
|
2025 | 776 543 € | -40 656 € | 0 € |
| 18. |
Obec Milpoš
IČO 00327476
|
2025 | 756 110 € | -27 992 € | 67 812 € |
| 19. |
Obec Uzovské Pekľany
IČO 00327930
|
2025 | 673 794 € | 1 425 € | 284 500 € |
| 20. |
Obec Drienica
IČO 00326968
|
2025 | 656 400 € | 46 143 € | 0 € |
| 21. |
Obec Lúčka
IČO 00327417
|
2025 | 613 471 € | 15 415 € | 0 € |
| 22. |
Obec Hubošovce
IČO 00327107
|
2025 | 585 036 € | -5 841 € | 68 300 € |
| 23. |
Obec Poloma
IČO 00327638
|
2025 | 575 698 € | -17 816 € | 401 334 € |
| 24. |
Obec Uzovský Šalgov
IČO 00327948
|
2025 | 558 738 € | -9 457 € | 0 € |
| 25. |
Obec Olejníkov
IČO 00327531
|
2025 | 552 851 € | 34 525 € | 0 € |
| 26. |
Obec Bodovce
IČO 00690422
|
2025 | 543 832 € | -23 858 € | 19 800 € |
| 27. |
Obec Uzovce
IČO 00327921
|
2025 | 423 758 € | 14 719 € | 55 668 € |
| 28. |
Obec Ľutina
IČO 00327425
|
2025 | 414 731 € | 32 476 € | 0 € |
| 29. |
Obec Červená Voda
IČO 00326909
|
2025 | 386 502 € | 29 545 € | 171 900 € |
| 30. |
Obec Ďačov
IČO 00326933
|
2025 | 366 942 € | 17 280 € | 0 € |
| 31. |
Obec Oľšov
IČO 00327549
|
2025 | 356 972 € | -24 921 € | 29 452 € |
| 32. |
Obec Krásna Lúka
IČO 00327280
|
2025 | 336 699 € | -47 005 € | 0 € |
| 33. |
Obec Šarišské Sokolovce
IČO 00327816
|
2025 | 332 001 € | 40 497 € | 180 571 € |
| 34. |
Obec Brezovička
IČO 00326879
|
2025 | 317 489 € | -8 399 € | 0 € |
| 35. |
Obec Jakubova Voľa
IČO 00327174
|
2025 | 311 752 € | -18 992 € | 12 903 € |
| 36. |
Obec Jakovany
IČO 00327166
|
2025 | 235 986 € | -1 062 € | 13 532 € |
| 37. |
Obec Tichý Potok
IČO 00327875
|
2025 | 187 898 € | 35 936 € | 35 500 € |
| 38. |
Obec Bajerovce
IČO 00326810
|
2025 | 187 460 € | -15 566 € | 53 854 € |
| 39. |
Obec Renčišov
IČO 00327697
|
2025 | 99 286 € | 874 € | 0 € |
| 40. |
Obec Ratvaj
IČO 00327671
|
2025 | 84 490 € | 18 059 € | 0 € |
| 41. |
Obec Vysoká
IČO 00327999
|
2025 | 64 607 € | -3 561 € | 0 € |
| 42. |
Obec Hanigovce
IČO 00327069
|
2025 | 59 652 € | 21 € | 0 € |
| 43. |
Obec Daletice
IČO 00690546
|
2025 | 46 240 € | 8 000 € | 100 € |